Skocz do zawartości

Afera zbożowa na wykopie!


soprano

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz przecież że każdy pozycjoner tak mówi. Pewnie pisząc o tych pozostałych 10% masz na myśli swoje strony

Nie miałem na myśli stron i SEO a informacje (mi) przydatne i informacje wartościowe - ogólnie wszelki przekaz informacyjny schodzi na psy i pikuje na ryja, wystarczy spojrzeć na tytuły i podział gazet wydawanych na rynku prasowym.

A tak na poważnie to mógłbyś przybliżyć mi sprawę z GL? Nie mam tam konta ponieważ mam wrażenie, że siedzi tam sam "warszafski menadżment".

Nie zauważyłem tam przewagi "warsiafffki" natomiast konieczność logowania się i założenia konta na imie i nazwisko wpływa korzystnie IMHO na jakość przekazu i informacji i pozwala na reakcje w przypadku nadużyć (poza tym wyższa średnia wiekowa też robi swoje) ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dlaczego niby złe fotki ? Mi tam się bardzo podobają ;-)

Mogła by się do mnie zgłosić :P

https://www.utrwalam.pl/oczekiwanie/

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz sobie coś utrwalić?

Nie ma obowiązku

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młócka by się przydała :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce zauważono kręgi w zbożu... :D

i3lEaSD.png

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam szarpałbym... :D

dsc3568.jpg

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności