Skocz do zawartości

Afera zbożowa na wykopie!


soprano

Rekomendowane odpowiedzi

Aj tam narzekacie ;)

Modelka całkiem w pytkę.

Pogratulować tylko niesamowicie szybkiej reakcji Ciechanowi - ktoś od marketingu u nich powinien dostać solindą premię w tym w miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

To zależy tylko od tego jak zdolnych mają marketingowców. Zauważ że "społeczność" się zżyła dzięki tej akcji, żal odchodzić. Jak ładnie "przeproszą" userów to wrócą do łask. Tę sytuację można odwrócić na korzyć(i to nie małą) serwisu.

Widać że userom zależy... ;)

Naszła mnie myśl, ciekawe czy da się w taki sposób przejąć userów(całą społeczność) dużego serwisu? Oczywiście starannie zaplanowany i przygotowany, łącznie z alternatywą.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy przypadek będzie inny. Wykop miał/ma zgranych użytkowników, co ułatwia sprawę. Mankamentem takiej akcji jest to, że trzeba czekać na potknięcie jakiegoś serwisu, ewentualnie je sprowokować.

Właściwie to sam 3 lata temu zrobiłem coś podobnego ;). Forum na którym byłem junior adminem, posiadało jednego użytkownika (kolege głównego admina), który mógł robić cokolwiek mu się zachciało. Uwielbiał wzniecać kłótnie, po jednej z nich ukarałem go 3 ostrzeżeniami. Jakie moje zdziwienie było, gdy wszedłem na forum i już nie byłem junior adminem, a w tle toczyła się kłótnia o przywrócenie mnie. Wykorzystałem moment i w ciągu 3 dni dzięki paru osobom, które porozsyłały linki i dodały info na swoje prywatne strony, forum miało 400-500 użytkowników. Niby skala mała, ale podejrzewam, że na dużą też można coś takiego zrobić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiałbyć wyjątkowo nudny weekend, że kogokolwiek zainteresowało co robią dzieci wykopu...

heheh a mi kolega napisał na GG

Widziałeś moda z wykopu?

https://strims.pl/s/Elfik32/tw/aup8aj/te-slawne-nagie-zdjecia-administratorki-wykopu

;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na miejscu tej dziewczyny wziąłbym dobrego papugę i ten cały strims.pl puściłbym z torbami do piątego pokolenia ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na miejscu tej dziewczyny wziąłbym dobrego papugę i ten cały strims.pl puściłbym z torbami do piątego pokolenia ....

Teoretycznie w regulaminie strims.pl jest:

3.3. Użytkownik ponosi pełną odpowiedzialność za swoje działania oraz za wszystkie Treści, które umieszcza w Serwisie.

i dalej:

4.1. Administrator Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za działania Użytkownika oraz za dodane przez Użytkownika Treści.

4.2. Administrator Serwisu nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane, o ile nie wie o bezprawnym charakterze tych danych, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych, niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.

Poza tym te zdjęcia były już wcześniej w sieci poza strims.pl.

W zasadzie to chyba można co najwyżej uderzyć w osoby, które je rozpowszechniły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na miejscu tej dziewczyny wziąłbym dobrego papugę i ten cały strims.pl puściłbym z torbami do piątego pokolenia ....

A to niby czemu. Akurat ten Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za takie fanty(zakładając że zainteresowana nie napisze im prośby o usunięcie wpisu).

A użytkownik - kupuje buletprofa w chinach/rosji i pozamiatane. Jaka odpowiedzialność :D

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie w regulaminie strims.pl jest:

Tą teorie w praktyce można o kant rozbić tym bardziej, że administrator tego serwisu doskonale sobie musiał sobie zdawać sprawę z ewentualnych konsekwencji nie mówiąc o prawach autorskich czy rozpowszechnianiu wizerunku bez zgody ...

Poza tym te zdjęcia były już wcześniej w sieci poza strims.pl.

Podobnie się tłumaczył jeden taki który umieścił moje zdjęcia - jego prawnik wyprostował go w ciągu 24 godzin ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To musiałbyć wyjątkowo nudny weekend, że kogokolwiek zainteresowało co robią dzieci wykopu...

najbardziej podoba mi sie "like" od beerbanta, ktory chyba sie tu najwiecej o wykopie wypowiada ;)

a swoja droga, wykop jest strona na ktorej pojawia sie sporo na prawde ciekawych informacji. to ze raz czy dwa zdazyla sie afera zrobiona przez gowniarzy, to nie znaczy ze strona ma niski poziom. na tle polskich serwisow wybija sie dosc znacznie poziomem.

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to niby czemu. Akurat ten Serwis nie ponosi żadnej odpowiedzialności za takie fanty

Mylisz się i to grubo ;) - większość przyzwyczaiła się do tej formułki "nie odpowiadania za użytkowników" a taka interpretacja to niestety błąd

najbardziej podoba mi sie "like" od beerbanta, ktory chyba sie tu najwiecej o wykopie wypowiada

Może nie tyle o serwisie ale o gówniarzerii które się w doopach tam przewraca i ogólnie o zwyczajach w sieci ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant, a ktory serwis tego nie ma ;) Różni się to tylko proporcją tych normalnych do tych niekoniecznie.

Co tydzień dostawałem maila z nowymi wykopami i zdarzało się, że naprawdę można było znaleźć ciekawe rzeczy. Szczególnie podobały mi się AMY, można było się sporo dowiedzieć o różnych fachach. Zresztą tylko w AMAch czytałem komentarze, bo się dało. W innych tematach faktycznie bywało dziecinnie, ale to raczej przypadłość wszystkich dużych serwisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera myślałem, iż panowie swoje administratorki wrzucą tutaj ;) a tutaj o tym, czy jej (_I_) jest legalnie czy też nie ;) skoro wrzuciła się do internetAA to musiała się liczyć z tym, że w owym się znajdzie ;)

Kiedyś moje były na wiocha.pl wystarczyło to zgłosić i usunęli, więc jak jedna ze stron nie chce to efektu nie osiągnie

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant, a ktory serwis tego nie ma

O to właśnie chodzi aby zacząć naprawiać sytuację bo brak reakcji na takie rzeczy powoduje potem płacz i zgrzytanie zębów z powodu plagiatów, kradzieży tekstów, fotek, napierd***nia linkami w konkurencję, fałszywych opinii (negatywnych i pozytywnych).

Niestety większość polskich sędziów to tępaki w kwestiach internetu, polskie prawo też jest do doopy a przydało by się tak jak w USA jak jakaś dupencja modelka napieprzyła głupot, że w wyborach na miskę oszukiwali to organizator zaskarżył ją i sąd zasądził parę dużych baniek odszkodowania. Pytali się potem tego kto wygrał , że przecież skąd ona ma wziąć tyle kasy jak jest golas ?? Organizator odpowiedział krótko - "mnie to nie interesuje , było dziobem nie trzaskać" - i to mi sie podoba a nie jak w PL "niska szkodliwość społeczna" .... Kilka takich wyroków w Polsce i gówniarzom wyprostuje się światopogląd ...

skoro wrzuciła się do internetAA to musiała się liczyć z tym, że w owym się znajdzie

To nie jest kwestia znalezienia to jest kwestia nielegalnego opublikowania , naruszenia wizerunku oraz praw autorskich jak i majątkowych praw autorskich przez drugi serwis.

To że umieszczam swoje foty w serwisie A nie jest zgodą na ich publikacje w serwisie B

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja o tym wiem, nie napisałem iż to zgodne z prawem LECZ musi się liczyć z tym, że ktoś do jej wizerunku dotrze ;)

Dla mnie to był właśnie powód nie wykorzystywania portali społecznych, jako szeroko pojętego miejsca do uwierzytelniania takowych informacji czy wiadomości, ZWŁASZCZA DLA ZNAJOMYCH ;)

Zresztą dziewczyna ładna, ciud miód i orzeszki mógłbym z nią w tym polu leżeć, i wrzucać jej coraz to nowsze tematy o Zbożu, o łanach, o młuckarnii, o..o...

ehhh ;( Pokazałbym jej najlepsze gatunkowe zboże, pod unijne normy nawet..nawet bym z nią na tym stogu siana ;)

Sam wykop mnie nie interere, i nie wróżę mu żadnej dłuższej kariery, coś go w końcu zastąpi ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności