Skocz do zawartości

Afera zbożowa na wykopie!


soprano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Skup Zbóż w Korzystnych Cenach. Skontaktuj Się By Uzyskać Ofertę!

:D
Nawet Adwords na głównej jest o zbożu...
:)

Okolicznościowy suchar:
Przyszedł użytkownik do wielkiego bossa Michała i mówi:

- Chcę być cenzorem

A Michał na to:

- Nie ma żadnej cenzury!

To poszedł użytkownik do doradcy Michała, Macieja i mówi:

- Chcę być cenzorem

A ten jej na to:

- Nie ma żadnej cenzury!

Wtedy poszedł użytkownik w zboże, do żony Macieja, Ani i mówi:

- Chcę być cenzorem

A ona na to:

- Nie ma żadnej cenzury!

Wkurzył się użytkownik i wrócił na mikro. Otoczyły go Mirki i pytają:

- Jak tam było? Udało się? Wzięli cię na cenzora?

Na wszystkie pytania użytkownik odpowiadał:

- Nie ma żadnej cenzury!

I wtedy Mirki zrozumiały.

I zaczęły się go bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykop dodał tag #zboze do czarnej listy wszystkim użytkownikom. Jestem pełen podziwu dla tego, jak "załatwili" sprawę. Ciekawe, ile czasu zajęło im wymyślenie tego "rozwiązania".

Cyrk trwa dalej! :D

E:

Więcej, wygląda na to, że administracja sama taguje znaliziska "#zboze", a potem jeszcze z automatu "zakopuje" znaleziska z tym tagiem z kilku kont-botów.

Przecieram oczy ze zdumienia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Zboże coś Polskę..."

Bogactwo I RP opierało się na zbożu, więc dużo w tym prawdy ;)

Więcej, wygląda na to, że administracja sama taguje znaliziska "#zboze", a potem jeszcze z automatu "zakopuje" znaleziska z tym tagiem z kilku kont-botów.

Przecieram oczy ze zdumienia!

Głupie, głupie - zamiast dać "poczucie zwycięstwa" userom, prowadzą z nimi wojnę.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogactwo I RP opierało się na zbożu, więc dużo w tym prawdy

Tylko wtedy "mieliśmy" kresy .... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I króla co sprzedał tron za długi :)

Teraz nie inaczej - sprzedają niepodległość i kulturę za "dotacje" na których inni zarabiają ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dalej podtrzymuje swoje zdanie, że (złudna) anonimowość jest powodem tego, że zawartość internetu to tak naprawdę ponad 90% śmieci ...

Wystarczy porównać komentarze ze zwykłego bloga a takiego gdzie komentujesz z wtyczką fejsa

bogdansenator to jest fenomen, temat mógłby być o rozmnażaniu pierwotniaków a on zawsze znajdzie aspekt polityczny

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, czyja to wina, że my nawet na dotacjach tracimy?

Wykopu :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kokodżambo:

Ludzie upośledzeni to jedno. Dla mnie dużo ciekawsze jest samo zjawisko - społeczność serwisu przejęła nad nim kontrolę (bez przeprowadzania czysto technicznego włamania) i sparaliżowała jego normalne funkcjonowanie. Do tego idiotyczne i naiwne próby stłumienia buntu przez włodarzy serwisu, co tylko dolewa oliwy do ognia.

Bardzo jestem ciekaw tego, jak to się dalej potoczy i jakie będą następstwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności