Skocz do zawartości

Afera zbożowa na wykopie!


soprano

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

społeczność serwisu przejęła nad nim kontrolę

Zrobienie burdelu nazywasz przejęciem kontroli ? :hahaha:

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jakiego powodu?

impotencji percepcyjnej co poniektórych ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę, te sprawę i te wszystkie zatrzymania.

Przecież jak sprawy odsiebie.com policja i prokuratura nie potrafiła doprowadzić do końca i zatrzymali raptem 10 osób? Chyba, że potem się już nie chwalili w mediach dokonaniami. Stąd, też jakoś cienko widzę przyszłość takiej sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

społeczność serwisu przejęła nad nim kontrolę

Zrobienie burdelu nazywasz przejęciem kontroli ? :hahaha:

Ok, faktycznie to było najlepsze określenie. Ale po części prawdziwe, bo o ile "techniczne" możliwości zostają po stronie administracji to i tak to, kiedy serwis wróci do normalnego funkcjonowania zależy od społeczności (którą na razie administracja totalnie olewa).

Faktem jest, że od trzech dni serwis jest bezużteczny. I praktycznie nie ma możliwości poradzić sobie z tym od strony technicznej - próba eliminacji jednej formy buntu owocuje innymi.

Zaczęto tagować znaleziska "#zboze" i ukrywać je domyślnie użytkownikom, to użytkownicy masowo zaczęli zakopywać znaleziska niezwiązane ze "zbożem".

Co jeśli strona będzie nieużywalna przez np. dwa tygodnie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie to jest więcej korzyści dla wykopu. Nieważne czy dobrze czy źle mówią, ważne, że mówią. A na fanpage kwejka już widziałem jakiś obrazek z związany z tą aferą. Aczkolwiek, administracja szybko musi podjąć jakieś sensowniejsze kroki, bo w dalszej perspektywie nie wpłynie to dobrze wizerunkowo. Mnie zastanawia jedna kwestia, gdybym był administratorem, zablokowałbym wstawianie nowych materiałów, wydał oficjalne oświadczenie i zaprosił tak jak teraz to robi administracja wykopu do rozmowy nad przyszłością moderacji w tym serwisie. Być może moje postępowanie nie byłoby dobre, ale byłoby jakąkolwiek reakcją. A, moim zdaniem reakcja wykopu nastąpiła zbyt późno, mleko już się za bardzo rozlało, teraz będzie je trudno sprzątnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście Beer. Bo robienie takiego burdelu przez dłuższy okres spowoduje że serwis będzie można zamknąć.

Nie zrozumiałeś sensu - prawny aspekt dotyczył bezprawnej publikacji czyjegoś wizerunku na innym serwisie oraz naruszenia praw autorsko majatkowych z tym również związanych.

Natomiast jeżeli chodzi o zachowanie tej panny jako moda i admina serwisu to było i jest one totalnie nieprofesjonalne i żenujące . Ją można jeszcze rozgrzeszyć bo za młoda jest aby dawać sobie radę z wągrowatymi dzieciakami neo z przedwczesnym wytryskiem natomiast administracji serwisu nie można usprawiedliwić bo w sytuacji kryzysowej wybrali najgorsze z możliwych wyjście ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ta dziewczyna już poszła do adwokata, czy się dopiero wybiera ...

z jakiego powodu?

Jak za co ? za rozpowszechnianie cudzego wizerunku bez zgody autora, prawa autorskie, i pewnie dobry adwokat znajdzie cos jeszcze .

PS. Teraz troglodyci z wykopu usuwają konta, i żegnają się jakby wszyscy umierali przynajmniej na nowotwór :)

nitzerebb npisał"

Też zawijam stąd laczki, 3 lata, 8 miesięcy, powód dodanie do mojej czarnej listy tagu #zboze. Jakim prawem? Ja byłem bardzo zainteresowany tematem, ale administrator zadecydował za mnie co ja lubię, a co nie. Uważam to za małą cenzurę, a z tym faktem się zgodzić nie mogę.

Mam nadzieję że więcej osób usunie swoje konta na znak protestu.

Zostaną tutaj sami lamerzy, bez honoru, kolekcjonujący znaczki i rankingi.

Do zobaczenia na innym konkurencyjnym portalu.

Jak widać dla tych ludzi dodawanie infirmacji na wykopie to sprawa honoru :). Czekam,az wreszcie ktoś napisze, ze z wykopu odchodzą sami patrioci :)

noxim napisał

PS Moja propozycja odnośnie przyszłych adminów - niech nie będą mianowane na funkcję administratora dotychczasowe konta użytkowników. Admini powinni mieć czystą historię - jeżeli nie mają to znaczy, że jednak nie nadają się na funkcję admina. Innymi słowy - pełna lustracja i przyjrzenie się potencjalnym kandydatom i dopiero założenie takiej osobie nowego konta - wyraźnie oznaczonego jako administrator/moderator. Dalej na takich samych prawach (możliwość komentowania, dodawania znalezisk etc), ale jak już wcześniej pisałem, jasno i klarownie oznaczenia jako "porządkowy".

Ci ludzie oderwali się od rzeczywistości, i bujają przynajmniej kilka metrów nad ziemią ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za co ? za rozpowszechnianie cudzego wizerunku bez zgody autora, prawa autorskie, i pewnie dobry adwokat znajdzie cos jeszcze .

Niby tak ale jak laska jest na tyle pusta że wrzuca rozebrane fotki do netu to jej problem.

Teraz zaczyna się akcja "beton"

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale jak laska jest na tyle pusta że wrzuca rozebrane fotki do netu to jej problem.

Chyba jednak ogarnięcie tego zagadnienia Ciebie przerasta ...

Czekam,az wreszcie ktoś napisze, ze z wykopu odchodzą sami patrioci

Dzieci neo tak mają pobrandzlują się pobrandzlują z czasem ciśnienie opadnie wągry i pryszcze znikną i będzie git ... Większe problemy będą mieli z powrotem do rzeczywistości bez netu ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności