Skocz do zawartości

Afera zbożowa na wykopie!


soprano

Rekomendowane odpowiedzi

Faktem jest, że od trzech dni serwis jest bezużteczny

a kiedyś był użyteczny?

serio pytam, bo nie odwiedzam, a jedyne skojarzenia jakie mam to przedruki w ramkach innych stron - czyli dokładnie 0 własnej treści i jakiejkolwiek wartości.

kiedyś były modne "toplisty", później przyszedł czas na wykop...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 116
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rozmawiamy o dwóch różnych sprawach widocznie.

Z całą pewnością bo sadzisz totalne dyrdymały sugerując, że ktoś kto publikuje swoje zdjęcia zachęca tym innych do kradzieży ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestescie troche nie fair obrazajac tych ludzi. oni dzialaja w slusznej wg nich sprawie. pokazali ze sa zorganizowani i to oni tworza ten serwis. a serwis zarabia na odslonach, ktore wlasnie ci ludzi generuja. zgodnie z zasada klient nasz pan, powinni sie do nich dostosowac. nie podoba mi sie ta akcja, ale nabijanie sie i obrazanie ludzi z wykopu przypomina mi obecne mody, np na wysmiewanie starbucksa. nikt nie wie dlaczego, ale trzeba powiedziec ze do xxxx. ja wchodzilem na wyko, czesto znalazlem ciekawe rzeczy, i nie obchodzi mnie czy wrzucil to prof mat czy 12 latek. denerwuje mnie ta akcja, bo same smieci sa tam, ale po pokazuje sile spolecznosci. szczegolnie ze powod tej akcji jest tak mega idiotyczny. jak sa wazne sprawy dla pl to sie pojawia pare komentarzy, ale nam zle i koniec, ale jak laska nie chciala pokazac cyckow to jest koniec swiata. to jest w sumie smutne. oki, koniec wypocin, dla mnie dobrze sie to konczy, i tak za malo pracy a za duzo wykopu bylo ;) 3 dni i mam 1500% normy ;)

ps. przydaloby sie cos takiego na pio jeszcze i 2 najwieksze bezproduktywne pozeracze czasu by sie skonczyly ;)

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nie chodzi o kradzież, tylko większość tych sarenek tak w 90% liczy, że czeka je kariera w fotomodelingu, walną sobie kilka fdotek za kilkaset złotych, pomachają w życiu (_I_) na prawo i lewo, ale nie będzie nikogo kto się zajmie taką sprawą ;) (ich IQ na to nie pozwoli) ewentualnie gdy są one własnością jakiejś tam agencji to wieczorem robią pełnie streeptes a za dnia pewnie opowiadają o "Ochronie środowiska czy też pomocy starszym" tak jak te nasze MISS.

W sumię ja sie ani wykopem nie rajcuje, ani tym bardziej nią ;)..stara już jest 32 lata a fotki pewnie sprzed 4- 6 (zresztą tam gdzieś jest jeszcze informacja na temat jej zachowania, czyli de facto nie moja liga, to już nie te czqasy gdy puka się pustostany, a poszukuje się pewnowartościowej i zbrojonej ściany która oprze się każdej sile;)

Sami ludzie tworzą najpierw swój wizerunek w sieci, potem nie wiedzą czy to schizofrenia, czy raczej wybujała fantazja i finezja ewentualnie starają się go prostować

Skoro dała swoje zdjęcia do Neta, to niech nie dziwi się iz ktoś je posiada, jak wieszam bokserki jako pranie to 20 sąsiadek wie jaki to kolor i wzór, zatem mam je za owe informację winić?

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o jej profil. Nie jestem zwolennikiem kradzieży zdjęć, ale jeżeli wrzucasz swoje fotki do sieci to musisz się z tym liczyć że linki mogą się porozchodzić po ludziach.

To teraz mam takie pytanie. Czy jakakolwiek strona (nie mówię o stockach z fotkami i zdjęciami kupionymi) działa legalnie?

Powiedzmy zakłada ktoś sobie profil na facebooku jakiś lipny adres mailowy, powiedzmy prawdziwe imię i nazwisko. Wrzuca fotki tej laski.

Według Was facebook łamie prawo? Powiedzmy ona tego nie zauważyła i nie zgłosiła.?

Druga sprawa:

Tutaj odnoszę się do tego co napisał Beerbant wcześniej.

A na miejscu tej dziewczyny wziąłbym dobrego papugę i ten cały strims.pl puściłbym z torbami do piątego pokolenia ....

Bo to wygląda tak, zakładasz sam konto, wrzucasz swoje fotki i pozywasz portal - to nonsens przecież jest. Jak nie złapią Cię ze sprzętem w ręce to w życiu nie dojdą do tego kto zdjęcia wrzucił.

Mówię dokładnie o takiej sytuacji jak napisałem o nowym koncie, nie mówię o koncie jakiegoś starego użytkownika.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np na wysmiewanie starbucksa.

Ja ze starbaksa się nie naśmiewam mam bekę z tych nuworyszy dla których to takie wspaniałe miejsce z taką dobrą kawą , nie mających bladego pojęcia o smaku prawdziwej kawy, tak samo nabijam się ze stada baranów brandzlujących sie suszi którzy również nie mają bladego pojęcia, że to co jedzą nie leżało nawet obok prawdziwego (ze wzdlędu chociażby na świeżość i dostęp do niektórych składników) i tak jest z wieloma rzeczami

jestescie troche nie fair obrazajac tych ludzi. oni dzialaja w slusznej wg nich sprawie. pokazali ze sa zorganizowani

fakt organizacja destrukcji i burdelu na czyimś prywatnym terenie najlepiej nam wychodzi - mamy głęboko w doopie regulaminy, szacunek dla innych wartości, szacunek dla innych ludzie i parę jeszcze rzeczy też głeboko mamy, lubimy zza monitora pisać mądre rzeczy pokazywać swoje zorganizowanie i srał pies , że jak dochodzi o realizacji czegoś w normalnym świecie to wychodzi z tego jedna wielka kupa , najważniejsze , że znad klawiatury to ja jestem king brus liii - karate miszcz ...

moja stronnicza interpretacja i uj :D

rejtan1.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to wygląda tak, zakładasz sam konto, wrzucasz swoje fotki i pozywasz portal - to nonsens przecież jest. Jak nie złapią Cię ze sprzętem w ręce to w życiu nie dojdą do tego kto zdjęcia wrzucił.

Mówię dokładnie o takiej sytuacji jak napisałem o nowym koncie, nie mówię o koncie jakiegoś starego użytkownika.

1. gdyby chcieli to by złapali - wszystko zależy od wagi sprawy, kiedyś pomagałem policji w sprawie dotyczącej morderstwa dając szybki namiar w nocy na administracje pewnego serwisu - w ciągu kilkunastu godzin dało radę namierzyć - w sprawie tego "norilowskiego" dupka który dodawał ogłoszenia z moim numerem telefonu już niestety musiałem skorzystać z prywatnych kanałów bo policja położyła laskę ...

Nie rozumiesz podstawowej rzeczy i tak jak zdecydowanej większości internet Ci się kojarzy z "poczuciem/prawem do wolności słowa/wypowiedzi" natomiast prawo do wolności nie może zwalniać od odpowiedzialności za słowa. Taka mała różnica.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz podstawowej rzeczy i tak jak zdecydowanej większości internet Ci się kojarzy z "poczuciem/prawem do wolności słowa/wypowiedzi" natomiast prawo do wolności nie może zwalniać od odpowiedzialności za słowa. Taka mała różnica.

Wcale tak nie uważam, szerokim łukiem omijam strony gdzie komentować może każdy itd. itp. ponieważ poziom internetu mnie doprowadza do pasji. Gdyby nie praca to podejrzewam że moje wizyty kończyłby się na kilku stronach tygodniowo.

W dobie pre-paidów, przenośnych sprzętów, no nie wiem czy zawsze będzie możliwe namierzenie osoby, która coś wrzuca do sieci.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobie pre-paidów, przenośnych sprzętów, no nie wiem czy zawsze będzie możliwe namierzenie osoby, która coś wrzuca do sieci.

Zawsze - to tylko kwestia priorytetu.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze starbaksa się nie naśmiewam mam bekę z tych nuworyszy dla których to takie wspaniałe miejsce z taką dobrą kawą , nie mających bladego pojęcia o smaku prawdziwej kawy, tak samo nabijam się ze stada baranów brandzlujących sie suszi którzy również nie mają bladego pojęcia, że to co jedzą nie leżało nawet obok prawdziwego (ze wzdlędu chociażby na świeżość i dostęp do niektórych składników) i tak jest z wieloma rzeczami

to ja jestem bardziej tolerancyjny widac niz ty. na prawde mam gdzies czy ktos pije kawe za 30 zl, za 5zl, czy udaje eksperta we wszystkim jak ty ;) czy lubi sushi z zabitej 30 sekund temu ryby czy z 2 letniej mrozonki, czy zjada je z talerza z podrobionej porcelany czy z ciala 18 letniej tajki, mam to na prawde gleboko gdzies. i nie nasmiewam sie z nich, bo i dlaczego? gdyby ludzie przestali sie nasmiewac z innych a patrzyli na siebie byloby duzo latwiej z nimi egzystowac.

oki, koniec, musze zablokowac ten temat ;) bo dyskusja jest totalnie bez sensu, do niczego nie prowadzi, a znowu marnuje czas zamiast pracowac jak czlowiek ;)

pozycjonowanie - interwencja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze - to tylko kwestia priorytetu.

Używajac 15 letniego laptopa z giełdy z zainstalowanym backtrackiem i zmienionymi wszystkimi danymi "seryjnymi", łącząc się z internetem łamiąc zabezpieczenia sieci wifi lub z darmówką używając silnej anteny kierunkowej ? ;) Oczywiście to podstawowa ochrona, nie piszę o poruszaniu się w internecie.

Zakładając że ten ktoś jest przygotowany technicznie do takiej "zabawy" i nie zrobi głupiego błędu - nie ma takiej opcji aby go namierzyć ;)

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy udaje eksperta we wszystkim jak ty

Lepszego eksperta od szczawiowej, żurku, golonki i ..... Kuchni tajskiej - tu nie znajdziesz - gwarantowane :D.

Kawę spróbuj sobie zrobić "po turecku" z kardamonem ;)

A ogólnie problem jest w "cudze chwalicie swego nie znacie ...." ;)

Używajac [....]

Tak i mając dostęp do takiego sprzętu jakie maja służby i dostęp do informacji do jakich mają ;) (echh te hakierskie baśnie i klechdy) ;)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności