Skocz do zawartości

Jasnowidz powołany na biegłego sądowego


artur@

Rekomendowane odpowiedzi

ze strony naszego "bohatera" - zatem zajmuje się wieloma innymi aspektami, czyli specjalizuje się w wielu innych jasnowidzeniach jak mniemam, a dodam, że nie jest to zapewne pełna lista.

tak aby nie było niedomówień, chodzi też o pkt pierwszy gdzie nie jest wyraźnie napisane, że chodzi o zmarłych, chyba, że dla jackowskiego zaginiony to zmarły.

Pomoc Krzysztofa Jackowskiego obejmuje głównie:

  • Odnajdywanie zaginionych osób
  • Sprawy życiowe
  • Sprawy zdrowotne
  • Sprawy biznesowe
  • Wydarzenia losowe
  • Sprawy związków

edit.

poza tym, nie ma o czym gadać chłopaki, bo i tak do niczego nie dojdziemy, kolejny temat typu "ślepa uliczka", szkoda naszego czasu.

peace

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na pewno zajmuje się różnymi rzeczami ale zawsze powtarza, że jego główną misją jest odnajdywanie zmarłych (w nomenklaturze policyjnej są to osoby zaginione do czasu aż nie zostanie odnalezione ciało, i to też widać na pierwszym miejscu w Jego działalności). Zresztą napisał o tym 2-tomową książkę "Zmarli mówią" - polecam lekturę przed przystąpieniem do jakiejkolwiek dyskusji w temacie.

Rozumiem, że można uważać, że setki policjantów, rodzin, dziennikarzy (polecam sprzed prawie 10 lat program na Polsacie "Eksperyment jasnowidz", czy kontakt z Robertem Bernatowiczem z zetki) mogą dawać się oszukiwać jednemu człowiekowi i ulegać złudzeniom - ale są jednak granice absurdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, to wszystko tak wygląda od strony, książek, mediów, etc.

polecam lekturę przed przystąpieniem do jakiejkolwiek dyskusji w temacie.

lekturę czego ? to tak jakbym ja napisał, że jeśli chce ktoś rozmawiać o materii, informacji, etc to powinien zrobić studia z teorii pola czy mechaniki kwantowej, bo bez tego to możemy faktycznie - wróżyć. do tego kontakt z człowiekiem, który również jest/podaje się za jasnowidza, a był uczniem jackowskiego i od niego otrzymał dyplom - pozwala mi szerzej patrzeć na sprawę.

ty piszesz o eksperyment jasnowidz z programu "nie do wiary" ? ;) ech ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowu nie wiesz o czym piszesz. Eksperyment Jasnowidz i Nie do wiary to dwa różne programy :) Pierwszy to dokument drugi bardziej bazujący na ciekawostkach program popezoteryczny.

Dla mnie jest jasne, że jeśli chcę rozmawiać na jakiś temat a tym bardziej obalać jakieś zagadnienie to najpierw muszę je poznać z każdej strony, bez jakichkolwiek uprzedzeń. Obecnie jednak wśród wielu "naukowców" powszechna jest wiara i dogmaty, które z otwarty umysłem i chęcią badania świata, o którym wciąż tak mało wiemy, mają niewiele wspólnego. Gdyby Kopernik też uległ takiej modzie to dzisiaj wciąż wierzylibyśmy, że Ziemia jest płaska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru niczego obalać, bo jak zwykle jest odwracanie kota ogonem. ktoś coś twierdzi to niech sam udowadnia, a nie wymaga od innych, aby udowadniali, że czegoś nie ma. żałosne to jest, ale wszechobecne na granicy nauki i wiary, pobożnych życzeń, zabobonów, jasnowidzenia czy astrologii.

porównanie dokonań kopernika z otwartością na jasnowidzenia sprawia, że muszę powiedzieć pas i życzyć miłego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@entropia

Chyba, że artur@ potrafi z równą precyzją udowodnić prawdziwość tezy o tym, że Pan Jackowski jest jasnowidzem.

A argument w stylu - udowodnij mi, że nie jestem wielbłądem, jest moim zdaniem nie na miejscu w poważnej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to "naukowcy" zarzucają Jackowskiemu, że jest oszustem bez żadnych dowodów na poparcie swoich tez. On nie musi niczego udowadniać, na co dzień wykonuje swoją pracę pomagając rodzinom zaginionych i policji.

Kopernika przywołałem nie porównując jego dokonania tylko porównując myślenie ciekawego świata naukowca z myśleniem "naukowców", których i w czasach Kopernika było wielu. W tym aspekcie świat się niestety nie zmienił.

Kopernik się przebił, co trwało latami. Czy podobnie będzie z Jackowskim? Prawdopodobnie tak, choć jest nadzieja, że nie będziemy musieli czekać aż tak długo - już teraz zresztą koła naukowe zapraszają Go do wygłaszania wykładów na uczelniach (np.

, czy
) Cieszy, że są ludzie, którzy faktycznie chcą świat poznawać a nie tylko okopywać się w swojej wszystkowiedzy.

Porównanie pobożnych życzeń do jasnowidzenia czy astrologii jest jak rozumiem dopuszczalne w naukowym podejściu :)

Miłego dnia i więcej ciekawości dla tajemnic świata życzę :)

Ale w teorii Kopernika i jego dowodach, Ziemia jest zawsze okrągła. A nie raz jest okrągła a raz płaska, czasem kwadratowa.

Racja :) Skrót myślowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@artur

fakty są takie że Jackowskiemu rzadko kiedy udawało się zgadnąć a większość tych dowodów policyjnych zawartych na stronie są na prośbę samego zainteresowanego i każdy kto pomagał przy danej sprawie (a niekoniecznie pomógł) pewnie może się o taki papierek starać. Co roku w sylwestra w gazecie regionalnej podaje swoje wróżby na kolejny rok. Sprawdzają się tylko te ogólne czyli np jakiś kataklizm. A takie rzeczy to i ja mogę wywróżyć. Inne, bardziej dokładne są całkowicie przestrzelone. A i tak wiele ludzi w niego wierzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Kopernika i jak mi się wydaje twojego zamysłu o jego odkrywczości polecam poczytać o Arystarchu z Samos, a potem zrewidować swój pogląd na tę kwestię.

Co do zapraszania jackowskiego na uniwersytety to księża mają nawet swoje szkoły wyższe, tylko o czym to świadczy ?

jasnowidzenie jest pobożnym życzeniem, tak samo jak wiara w boga czy astrologia - to że każde z wymienionych zjawisk ma wiele cech je odróżniających, nie znaczy, że nie mają kilku - fundamentalnych - cech wspólnych, i to ze względu na nie umieszczam je w jednym worze.

żeby nie było jestem ciekaw świata - zresztą jak każdy, być może strona od której podchodzę do tego wszystkiego nie pozwala mi zaakceptować tego typu kuglarzy, a przecież chciałbym aby okazało się to prawdą. sęk w tym, że oni nie chcą mi w tym pomóc i ukrywają się z zasłoną dowodów, które tylko dla nich samych są dowodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Jackowski to medialna bujda, to jakbyście mieli obliczyć prawdopobieństwo iż podczas seksu wpadniesz (licz średnią plemników ile wydajesz) przy założeniu iż masz kilka dziur i opcji, no tak Bóg dał kobiecie przegrodę nosową więc mamy tylko 3 do wyboru ;) ot rzeczywistość;) a że ludzie mają swoje filmy i mają nawalone w banii a media to łykają to inna sprawa tyle mam do powiedzenia co do tematu

Ten biegły jest jak skarbówka czyli żadna nowość ot ;) Jeden gościu w którego życiu był TYLKO szum i naciąganie naiwnych teraz trzepie kasę przed sąd ;)

Przypominam (dla tych mniej inteligentnych;)

a dla wizualnie wieżących w tego typu fikcje i wizję polecam (wizualny obraz;)

https://www.youtube.com/watch?v=8CNueXkxq9w

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest randi? Chyba nikt znaczący.

Randi to [ nierzetelny partner ]! Nie ma miliona $ na nagrodę! To były tzw. prestigitator czyli [ nierzetelny partner ] :)

Widziałem jak "załatwił" pewną Rosjankę albo Ukrainkę (nie pamiętam) diagnozującej chorych z różnych półek, gdyby przyłożył takie same kryteria do naszych "specjalistów" kardiologów, pediatrów itp. to musiałby ogłosić, że w Polsce nie ma prawdziwych lekarzy!

Randi to taki fanatyczny "racjonalista", obrzydliwy człowiek :(

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wiem kto to jest Randi, potrafię zadawać pytania wyszukiwarce. :)

Miałem na myśli fakt, iż rzeczonego Randiego prawie nikt nie zna. To po prostu zwykły "Kowalski".

Inaczej będzie gdyby pan Randi miał tytuł np. profesorski szacownego uniwersytetu.

Wówczas nie będzie takich pytań.

Osobiście nie dziwię się Jackowskiemu, że olał pana Randiego/Kowalskiego.

Jackowski nie ma 100 na 100 trafień ale ma kilka, to wystarczy.

Czy jest hochsztaplerem? Według mnie nie.

A gdzie można zobaczyć ten 1 mln. baksów pana Randiego. Czy to aby nie wirtualny pieniądz. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności