Skocz do zawartości

Jasnowidz powołany na biegłego sądowego


artur@

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

A gdzie można zobaczyć ten 1 mln. baksów pana Randiego. Czy to aby nie wirtualny pieniądz. ;)

Wyżej napisałem, że nie ma, ktoś go ileś lat temu sprawdzał i Randi nie dostarczył wyciągu z konta, może do dzisiaj uzbierał? :)

On "obala" różne "psychotroniki" metodą taką jak niegdyś jakiś idiota z tytułem naukowym "obalił" radiestezję :)

Zakopali rury z wodą w stodole i kazali różnym samozwańczym "radiestetom" szukać tych rur i oczywiście "udowodnili" to co chcieli udowodnić czyli "samozwańcy" żadnych rur nie znaleźli, a dokładnie znaleźli tyle ile wynikało z rachunku prawdopodobieństwa.

Hint polega na tym, że tzw. cieki wodne to nie rury z wodą :) - choć najzdolniejsi potrafią taką wodę znaleźć, ale to ułamek procenta wśród radiestetów niestety.

P.S Wyraz o s z u s t czyli [ nierzetelny partner ] jest filtrowany tutaj automagicznie? Właśnie sprawdzam co się stanie , proszę nie bić :)

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzdolniejsi potrafią taką wodę znaleźć

Wierzysz też w różowe latające słonie...? :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane odczucia. Bo o ile jestem w stanie zrozumieć rodziny, które proszą go o odnalezienie swoich bliskich, to o tyle nie jestem w stanie zrozumieć jak poważna i w dodatku państwowa instytucja na biegłego powołuje jasnowidza... Jeżeli komuś, to daje nadzieję i mu pomaga i liczy, że dzięki temu odnajdzie bliską sobie osobę - ok, ma prawo. Ja osobiście w to nie wierzę. I uważam, że organy państwowe, a tym bardziej sąd też nie powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaliście artykuł z którego toczy się sprawa:

art. 151

Kto namową lub przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie,

podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

I co biegły ma zeznać?

Coś mi tu śmierdzi...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegły ma ustalić miejsce pobytu podejrzanego tylko.

Mnie dużo bardziej zastanawia fragment o odpowiedzialności biegłego. Lepiej, żeby się pan Jackowski nie pomylił ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby chodziło o ofiarę to chyba by nie określano to miejscem pobytu to raz.

Po drugie, bez znalezionego ciała, nie mogliby ustalić, że ktoś popełnił samobojstwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na miejscu tego jasnowidza, przewidziałbym sobie szóstkę w totka... :D

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najzdolniejsi potrafią taką wodę znaleźć

Wierzysz też w różowe latające słonie...? :D

Otóż to są fakty. Np. Przy budowie I linii metra chłopaki nie mogli znaleźć kawałka tunelu zalanego wodą jeszcze z lat 50-tych koło Dworca Wileńskiego, wywiercili kilka otworów i ######, po czym poprosili grzecznie pewnego radiestetę i ten im wskazał miejsca do odwiertów - trafione zatopione :) To tylko jeden przykład.

Skuteczność niektórych b. dobrych firm od studni jest uzależniona od zdolności radiestezyjnych a nie od znajomości geologii to drugi dosyć znany od wielu wieków fakt.

A to że znalazło się wielu udawaczy to już inna sprawa, z tego że niejeden lekarz wysłał na tamten świat wielu swoich pacjentów nie wynika wiara w różowe słonie w kontekście medycyny tradycyjnej :)

A Jackowski, jak już pisałem, nic nie przewidział z tzw. wydarzeń, ciała może jakieś odnalazł tego nie wiem.

Tutaj będą zaj...iste trzy linki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności