Skocz do zawartości

Narzedzie do sledzenia linków przychodzących Jakie wybrać


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Monitorowanie linkow przychodzacych moze dzialac jedynie w przypadku gdy dany system ma porzadne crawlery i sam znajduje linki. Nie ma cudownych miejsc ze zrodlami. SEO SpyGlass sprawdza sie slabiutko do szukania linkow przychodzacych, Market Samurai, Traffic Travis i temu podobne - litosci... To nie sa softy do sprawdzania linkow przychodzacych. Daja jakies tam info ktore biora z API innych platform.

Z sensowniejszych:

ahrefs . com

majesticseo . com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

większość sensowniejszych ludzi blokuje ahrefs . com

majesticseo . com

Daja jakies tam info ktore biora z API innych platform.

nie wiem czy wiesz że spyglass już ot dawna zbiera dane również swoim robotem i jego robot nie jest tak masowo banowany jak wypomniane przez Ciebie narzędzia ( oczywiście Białorusini maja mniejsze mocy przerobowe). Ahrew i majestic byli w miarę pomocne ok rok temu, teraz to tylko można sprawdzać ile BL zostało do nabicia w SWL.

Linki przychodzące obecnie najlepiej się wyszukują umiejętnym harvestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MaxPan jesli znasz jakis sposob (inny niz wsadzanie wlasnego footprinta) to chetnie nawet zaplace zeby go poznac. Przyznam, ze nie mam pojecia jak mozna sformulowac zapytania aby w skuteczny sposob harvestowac linki do dowolnej strony, nie majac wplywu na uzyta do linkowania tresc/anchory.

Ludzie blokuja ahrefsa i majestica - owszem, tak samo jak niektorzy blokuja google bota albo zostawiaja hasla na foldery. To maly % calosci a liczy sie ilosc jaka dany tool wypluwa. Na chwile obecna ahrefs i majestic maja najwieksze bazy, ahrefs lepiej i szybciej lapie spam, majestic na dluzsza mete wylapuje wiecej.

Co z tego, ze spyglass malo kto blokuje jesli ilosc wypluwanych linkow jest mniejsza niz konkurencji? Poza tym jesli ktos dowali ci blastem zeby uwalic pozycje to nie ma szans zeby to ukryc. Moze jakis maly % bedzie niewidoczny ale jakie to ma znaczenie skoro te softy i tak nigdy calosci nie wylapia. Nie zapominaj, ze na Polsce i zapleczowkach SEO sie nie konczy ;]

Jesli juz jestesmy przy ukrywaniu to ktos 'sensowniejszy' wie jak zrobic porzadny cloacking na 301ce i wtedy zaden soft nie nie da rady.

Zreszta nie widze sensu w spieraniu sie ktory soft jest lepszy - kazdy moze sprawdzic co i jak dziala i co mu najbardziej podejdzie. Ja uzywalem wszystkiego co sie nawinelo pod reke i jak na razie ahrefs i majestic sa podstawowymi narzedziali do wylapywania linkow w moim arsenale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[..] przecież nie jestem polakiem :D [..]

Max, Polski idzie Ci coraz lepiej - jeszcze chwila i dla Ciebie także znajdzie się spolszczenie ;)

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorzej jak wypije, czym bardziej tym mniej mnie żona rozumie :D A tak na marginesie jedna Pani w urzędzie emigracyjnym mi kiedyś powiedziała : "Jak zaczną Panu już się śnic sny po polsku to już może pan wszystkim mówić że jest naturalizowany mentalnie" :D I sprawdza to stwierdzenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do linków jednak wysłupłałem $$ na spyglass jeśli chodzi o zarządzanie linkami jednak zdecydowanie lepiej sie to robi niż np w majesticu ale co prawda to praeda tutaj bazy są słabsze ale do wiekszosci stron jednak jak seo podpiąłem pod webmaster + import list linków z majestica i to co da sie darmo wyciagnąć z ahrfesa daje wystarcząjace rozeznanie z tego co się dzieje na moich stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Jaki program lub stronę polecacie do poglądu linków danej witryny. Chodzi mi tutaj w jaki sposób konkurencja zdobywa linki i z jakich źródeł. Sprawdzałęm backlinkwatch.com ale myślę że tam jest ograniczona ilość wyświetlanych linków (nie wszystkie)

Jaki program lub stronę polecacie do poglądu linków danej witryny. Chodzi mi tutaj w jaki sposób konkurencja zdobywa linki i z jakich źródeł. Sprawdzałem backlinkwatch.com ale myślę że tam jest ograniczona ilość wyświetlanych linków (nie wszystkie pokazuje).

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli szukasz danych do pełnej analizy to MaxPan ma 100% racji. Darmowe sprawdzenie poglądowe: domainchecker.pl - my używamy go do sprawdzenia historii domen do przechwycenia na zasadzie 0/1 = linkowana spamem lub posiadająca naturalne linki.

Chyba każdy tu na forum ma swoje metody i własne doświadczenia, które moim zdaniem to 50% sukcesu w analizie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności