Skocz do zawartości

Pytanie odnośnie PKD


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem w biurze rachunkowym- ale z racji iż w mojej [dziurze i okolicy] biur ksiegowych jest jak na lekarstwo zdecydowałem się na to największe [żadne nie miało przedtem doświadczenia w prowadzeniu firmy zajmującej się reklamą w sieci- PP, adsense i sprzedaż miejsca osobom fizycznym].

Polecili mi PKD 7312C

PKD: 07312C - Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)

Sekcja: M - DZIAŁALNOŚĆ PROFESJONALNA, NAUKOWA I TECHNICZNA

Dział: 073 REKLAMA, BADANIE RYNKU I OPINII PUBLICZNEJ

Grupa: 0731 Reklama

Klasa: 07312 Działalność związana z reprezentowaniem mediów

Wyjaśnienie:

Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (Internet)

Podklasa ta nie obejmuje:

-- działalności specjalistów stosunków międzyludzkich (public relations), sklasyfikowanej w 7021Z,

-- sprzedaży czasu lub miejsca na reklamę bezpośrednio przez właściciela tego czasu i miejsca (np. wydawcę), sklasyfikowanej w odpowiednich podklasach.

Pytam się was doświadczonych graczy na tym polu czy będzie to odpowiednie PDK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ja ostatnio zakładałem DG na to samo.

Główne PKD - Działalności agencji reklamowych

i inne związane z komputerami, oprogramowaniem, fotografią i wyszło mi w sumie 10 pkd.

a dokładnie takie:

// 73.11.Z, 18.12.Z, 18.13.Z, 62.01.Z, 62.02.Z, 62.03.Z, 62.09.Z, 63.12.Z, 73.12.C, 95.11.Z

a9177b36246d7ce96fa698c9971dd36b.png

Sprzęt akwarystyczny kupuj w moim - sklep akwarystyczny.

adwokat częstochowa - Radca prawny Grzegorz Ledwoń. Pomoc w sprawie odszkodowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając PKD niektórych firm zauważyłem że ludzie wpisują wszystko od a do z. zatem pytanie. Brak odpowiedniego kodu pkd - wiadomo może byc problem. a e czy problemem może być za duzo pkd ? Czy wpiis PKD który sie nie uzywa do czegoś zobowiazuje? Chyba nie.

księgowym to ja nie jestem.

Portal rolniczy NowoczesnaFarma.pl -  zawsze najświeższe wiadomości, porady oraz nowinki techniczne dot. traktorów, maszyn i urządzeń rolniczych;

Ogloszenia-Rolnicze.com - serwis z darmowymi ogłoszeniami rolniczymi w kategoriach: maszyny rolnicze, traktory, hodowla, uprawy, nieruchomości, praca;
Portal ekologiczny Eco-News.pl - aktualne wiadomości, porady i informacje  na temat odnawialnych źródeł energii OZE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mowa o PKD powiem taką ciekawostkę- aczkolwiek może to błąd tylko.

Pracuję jeszcze na etacie- wtryskarki. [jak kogoś to interesuje to mogę podać link]

I w PKD ten zakład ma podane produkcja opakowań z tworzyw sztucznych, wypas owiec, poszukiwanie i wydobycie rud uranu i kobaltu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli można ? można :-)

Jakiś czas trmu przy aferze amber gold żonka tego gościa od zlota tez założyła firmę i kody PKD miala od a do z wszystkie :-) sprzatanie i usługi finansowe taka firma: wszytsko mogę wszystko potrafię i na wszystkim się znam

Portal rolniczy NowoczesnaFarma.pl -  zawsze najświeższe wiadomości, porady oraz nowinki techniczne dot. traktorów, maszyn i urządzeń rolniczych;

Ogloszenia-Rolnicze.com - serwis z darmowymi ogłoszeniami rolniczymi w kategoriach: maszyny rolnicze, traktory, hodowla, uprawy, nieruchomości, praca;
Portal ekologiczny Eco-News.pl - aktualne wiadomości, porady i informacje  na temat odnawialnych źródeł energii OZE .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wpisać ile się chce, ale trzeba określić przeważającą działalność.

Jeśli wpiszesz więcej, raz to bedzie z bańki (taniej), szczególnie dobre jest to przy spółkach.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności