Skocz do zawartości

Brutalna napaść w Londynie


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Analogicznie niech w Polsce powstanie kilka Synagog oraz Meczetów, a zobaczysz jaki cudowny los zgotują tym ludziom, takie nawiedzone (czasem nawet zezwierzęcone) osoby o pogladach zbliżonych np. do twoich.

Ja nikomu głowy nie utnę za to że będzie biegał w mycce czy walił na dywanik. Meczetu nie kojarzę u siebie w mieście za to synagog kilka jest.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powszechny dostęp do broni nieco by rozwiązał tę sprawę...

Nie

i piszę to z pozycji osoby która ma doświadczenie kilkudziesięcioletnie - nie jest to dobre rozwiązanie ze względu na brak "kultury obcowania z bronią" w Polsce

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak "kultury obcowania z bronią"

Mamy za to bardzo rozwiniętą "kulturę obcowania z alkoholem".

Połączenie alkoholu z bronią daje mieszankę krytyczną.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy za to bardzo rozwiniętą "kulturę obcowania z alkoholem".

Połączenie alkoholu z bronią daje mieszankę krytyczną.

Jak to mówią:

Dać polakowi pół litra, pistolet pokazać babe z podkasana spódnicą to zawojuje świat :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powszechny dostęp do broni nieco by rozwiązał tę sprawę...

a ja jestem co do tego przekonany. :)

nie jest to dobre rozwiązanie ze względu na brak "kultury obcowania z bronią" w Polsce

Podobnie mówiono w momencie legalizowania wiatrówek, broni gazowe i jak na razie krew się nie leje. Jak sam widziałeś bronią jest również maczeta a także siekiera, nóż etc.
Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobnie mówiono w momencie legalizowania wiatrówek, broni gazowe i jak na razie krew się nie leje. Jak sam widziałeś bronią jest również maczeta a także siekiera, nóż etc.

bronią może być i palec ale ale zarówno tym palcem jak i wymienionymi przez Ciebie przedmiotami znacznie "trudniej" jest kogoś "trwale uszkodzić"

PS

strzelałem z wiatrówki na 200 m kaliber 5,5 o sile ponad 40J a jak się załadowało ją nadkalibrowym 5.52 to 3 cm deskę na wylot przebijał.

Z łuku blokowego czy kuszy strzała przelatuje przez worek z piaskiem a kula z kałacha zostaje (taka ciekawostka).

Posiadanie broni daje złudne poczucie bezpieczeństwa niestety u ponad 80% populacji , każdy kto miał do czynienia z bronia dłużej napisze Ci to samo, że podstawą bezpieczeństwa nie jest powszechny dostęp do broni

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie broni daje złudne poczucie bezpieczeństwa niestety u ponad 80% populacji

i właśnie dlatego należy dać to poczucie bezpieczeństwa dla tych 20%

P.S. oczywiście bez przewrócenia kary śmierci nie można wprowadzić szerokiego dostępu do broni.

Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównaj liczbę zabójstw(i tych z użyciem broni) u nas i w US w przeliczeniu na mieszkańców. Wcale nie wychodzi bezpieczniej. Zresztą broń nie jest od leczenia lęków...

e: Nawet JKM, wielki zwolennik legalizacji broni nie potrafi tego merytorycznie uzasadnić. Ucieka do emocjonalnej argumentacji/manipulacji.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i właśnie dlatego należy dać to poczucie bezpieczeństwa dla tych 20%

Broń daje złudne poczucie bezpieczeństwa. Założę się, że w 9 na 10 przypadków nie zdążysz jej wyciągnąć.

PS.

Ja będę czuł się prawie bezpiecznie, jak w ogrodzie będę miał dwa lub trzy takie szybkostrzelne działka.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby czuć się bezpiecznie trzeba współgrać z otoczeniem.

Jakoś zawsze ludzie obchodzili się bez broni i czuli się bezpiecznie , teraz z całym dobrodziejstwem techniki jeszcze sie wielu nie czuje bezpiecznie i chce broni co by było harakiri dla Polski z naszym charakterkiem :)

Już mamy co raz więcej tchórzy którzy chcą załatwiać sprawy nożem, a co dopiero bronią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności