Skocz do zawartości

Brutalna napaść w Londynie


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Porównaj liczbę zabójstw(i tych z użyciem broni) u nas i w US w przeliczeniu na mieszkańców. Wcale nie wychodzi bezpieczniej. Zresztą broń nie jest od leczenia lęków...

Nie bardzo wiem o czym mówisz. Po którejś z masakr w szkole czytałem artykuł. Podawali dane w okresie świątecznym i sylwestra. Dziennie było zastrzelonych od 40 do ponad 70 osób w USA. Podziel to sobie proporcjonalnie.

Polska należy do bardzo bezpiecznych krajów jeśli weźmiemy współczynnik morderstw na 100.000 ludzi. Jest on ponad 4 razy mniejszy niż w Stanach.

Link: https://chartsbin.com/view/1454

Piszecie że broń daje złudne poczucie bezpieczeństwa, mi się wydaje że działa bardziej psychologicznie na napastnika. Oczywiście ataków z zaskoczenia nie biorę pod uwagę.

Gdyby napastnik wiedział że napadnięty z 90% prawdopodobieństwem ma broń myślę że by się zastanawiał.

Podobnie gdyby można było sobie na legalu zastrzelić złodzieja to by się zastanowił głębiej zanim by wszedł do czyjegoś domu.

Działa to w dwie strony i nie można powiedzieć że poczucie bezpieczeństwa jest złudne jak i również nei stwierdzę że byłoby lepiej.

Wiem jedno, na 100% wzrosła by ilość zabójstw.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ale jak w ogóle można porównywać USA do nas biorąc pod uwagę jeden czynnik....Zamiast legalizować broń przestańmy udawać, że imigranci "o nieeuropejskich rysach twarzy" (według gw) chcą się asymilować z białymi (to już rasizm?). Oczywiście, że są i tacy, tak jak i są pewnie normalni islamiści. Wszędzie jest problem z nimi w Niemczech turasy biją antife która nacodzień w imię braku granic zrywa niemieckie flagi z witryn sklepowych, Francja zamieszki, nawet w Szwecji gdzie się leje na siedząco są zamieszki z udziałem imigrantów, a my zamiast wyprzedzić fakty jak zwykle chcemy być tacy zachodni. ps. "Jedząc kebaba osiedlasz araba" - zawsze się śmiałem z tego tekstu, ale zaczynam się zastanawiać czy to takie śmieszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby napastnik wiedział że napadnięty z 90% prawdopodobieństwem ma broń myślę że by się zastanawiał.

Nie, wówczas napastnik na 100% tez zabierze broń. Będzie więcej trupów niż obecnie.

A co mają zrobić np. Niemcy, Anglicy, Irlandczycy itp. z polakami, którzy wyjeżdżają za chlebem?

No, fakt Polacy są biali ale tez są emigrantami.

Jedynie surowe prawo emigracyjne może załatwić problem.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, wówczas napastnik na 100% tez zabierze broń. Będzie więcej trupów niż obecnie.

Jak mnie cytujesz to cytuj dokładnie

napisałem jeszcze:

Wiem jedno, na 100% wzrosła by ilość zabójstw.

A co mają zrobić np. Niemcy, Anglicy, Irlandczycy itp. z polakami, którzy wyjeżdżają za chlebem?

No, fakt Polacy są biali ale tez są emigrantami.

,

Polacy w większości są pracowici i nie liczą na zasiłki.

Czy się komuś z obrońców praw człowieka to podoba czy nie, przybysze o kolorach ciemnych i ciemniejszych zazwyczaj żerują na socjalu, w Polsce nie ma ich tylko dlatego że nie ma socjalu.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie co do pracowitości Polaków można by polemizować pewnie, natomiast fakty są takie, że nie słyszałem o zamaskowanej grupie emigrantów z europy wschodniej palących samochody czy okradających masowo sklepy. Najlepszy przykład jak Paris Saint-Germain zdobyło mistrza i zaczęła się demolka Paryża to tez na filmach w większości są czarnoskórzy. - Grumpy, mówię jak jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabijac muzlumanskich cywilow przez zolnierzy w Afganistanie jest dobrze, zabijac zolnierzy przez muzlumanow jest zle ;) Atak terorystyczny ;) Jakby wysłać przeciętnego europejczyka na miesiac na tereny walk zeby sobie pomieszkal z ludnoscia cywilna "ratowana" przez wojska USA/UK/PL/etc to by mial chociaz mgliste pojecie o tym czemu ci ludzie to zrobili.

search_auditor_500x80_bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś zawsze ludzie obchodzili się bez broni i czuli się bezpiecznie

]

zawsze to ludzie posiadali broń, nie odwrotnie

Jedynie surowe prawo emigracyjne może załatwić problem.

jedynie brak jakichkolwiek zasiłków rozwiąże problem

Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zawsze to ludzie posiadali broń, nie odwrotnie

Automatyczną od niedawna - setki(?) milionów ofiar. Równie dobrze mógłbyś powiedzieć że każdemu trzeba dać "czerwony guzik" od głowic atomowych.

jedynie brak jakichkolwiek zasiłków rozwiąże problem

Stworzy ogniska zdesperowanych ludzi - ogniska przestępczości.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności