Skocz do zawartości

Brutalna napaść w Londynie


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

W Polsce teraz gówniarze biegają z pałkami teleskopowymi, nożami (znając odpowiednią długość ostrza), kamieniami, paralizatorami, gazami bo twierdzą, iż chca się bronić

Choć ja do grzecznych się nie zaliczam, to takiego murzyna to bym zdeptał z ziemią aż przyjąłby kolor asfaltu (tylu odważnych brytów i w grupie nie mogli chwycić choćby krawężnika i ich obezwładnić?)

Dziwna dla mnie sprawa, społeczeństwo stoi i się patrzy jak gościowy łeb odcinają, co ciekawe pierwsze do akcji wkroczyły kobiety, ale taka znieczulica to i u nas powodli jest widoczna.

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W zlaicyzowanym świecie

W religii katolickiej panuje zasada nadstawiania drugiego policzka.

Myślę, że najlepiej z tego wybrnęło państwo izraelskie. Po prostu nie pierd.lą się. ;)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas jest chore prawo, [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ] może wejść na moją posesję a ja nie moge się dosadnie bronić (chodzi tak by więcej już tutaj nie wszedł), dasz komuś w ryja (co wielokrotnie przerobiłem) nawet w samoobronie to potem problemy, ty jesteś winny itd

Choć zasada jest prosta, jak to mówił mój ojciec nosisz spodnie więc masz "jaja", masz też dar od Boga czyli możliwość ich udźwignięcia w kroczu, czyli jak trzeba to walcz, a im mocniej dostaniesz tym szybciej wstaniesz, im bardziej boli tym bardziej wiesz, iż żyjesz

nie lubię przemocy ale w dzisiejszych czasach bierność czy ominięcie problemu szerokim łukiem nie zawsze jest takie łatwe

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Europa się obudzi zanim islam zapanuje na dobre.

Bardzo wątpliwe, wszystko w imię tolerancji idzie w dokładnie odwrotnym kierunku. Obejrzyjcie sobie filmik Maxa Kolanko jak przycinali wypowiedzi.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko w imię tolerancji idzie w dokładnie odwrotnym kierunku

Wszystko w imię pokoju idzie w dobrym kierunku.

Konflikt religijny na wielką skalę będzie końcem wszystkiego.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsadzić im C4 w du*e i niech się wysadzają na własnej pustyni koniec rozmowy

Jako katol byłem tolerancyjny do pewnego okresu a dziś gnam tych z kocier wiary co nogę próbowali wepchnąc gdy otworzyłem drzwi (blokował ich zamknięcie powiedziałem wyp..) i co to brak tolerancji? WSTYD tej potężnej Anglii..albo tania prowokacja..

Szczerze? kto by nie rozwalił butel;ki i z tulipanem nie skoczył do takiego chudego murzyna? (gdyby na jego osiedlu, dzielni, regionie zrobił coś takiego?) no chyba, że dalej mentalność "niemowlaka" trzeba to TeMpIć, i tyle..

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności