Skocz do zawartości

Brutalna napaść w Londynie


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze? kto by nie rozwalił butel;ki i z tulipanem nie skoczył do takiego chudego murzyna?

Tak, tyle że potem wg naszego prawa dostałbyś wyrok. Swoją drogą murzyn dostanie wyrok i będzie przez wiele lat utrzymywany przez angielskiego podatnika. Przez tych kretynów z UE broni nosić nie wolno bo sobie krzywdę zrobisz. Karę śmierci zamienili w Polsce na dożywocie i tak może bandzior wyjść z więzienia po 25 latach.

Więzniowie nie mają obowiązku pracy, a wszystko to w imię demokracji twa mać.

Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 74
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ten murzyn już nie żyje a jesli społeczeństwo by mnie wpieprzyło to niestety byłoby głupie temu uciekam z aglomeracji, powiem szczerze nie miałbym problemów po takiej akcji skoczyć na murzyna z nożem czy sikierą i co? Broniłem człowieka którego zabijali..

Zastosowałbym artykuł 25 o obronie koniecznej, ewentualnie udał idiotę ale nie stałbym jak kretyn i nie patrzył w 100 jak 2 obcina komuś głowę, co innego dostać po pysku a co innego publicznie mordować

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety muszę się z heraklesem zgodzić, chociaż nie czytałem poprzednich postów. mnie również zadziwił brak reakcji, chociaż może w dobie performersów, flashmobów, etc ludzie po prostu stali osłupieni i nie kumali co się dzieje ? wydaje mi się, że kiedy kogoś koło mnie by cięli jakimś scyzorykiem to na pewno nie kalkulowałbym kodeksu karnego - ale może jestem inny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że kiedy kogoś koło mnie by cięli jakimś scyzorykiem to na pewno nie kalkulowałbym kodeksu karnego - ale może jestem inny.

Życie i statystyki (mówię o Polsce) pokazują coś odwrotnie innego.

Panuje znieczulica i obojętność naszego społeczeństwa.

Oczywiście rozumiem, że jesteś wyjątkiem Twoja chęć obrony innego człowieka jest godna podziwu.

Ale, czy na pewno byś zareagował w pojedynkę, widząc jak dwóch młodych ludzi uzbrojonych w noże i tasaki obcina głowę innej osobie. Z całym szacunkiem ale śmiem wątpić.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, czy na pewno byś zareagował w pojedynkę, widząc jak dwóch młodych ludzi uzbrojonych w noże i tasaki obcina głowę innej osobie. Z całym szacunkiem ale śmiem wątpić.

Reakcja nie koniecznie samobójcy ale tam było grono osób, nie jedna a wiele w grupie siła, a co ten murzaj z nożami jakiś guru? Myślę, że z partyzanta na jednego, cięcie od drugiego i dużo zależy od tego czy idzie kilka osób czy jedna

Nie mówimy o sytuacji., gdzie jest dwóch debili z nożami na jedną osobę (choć i tu musi się włączyć człowiekowi instykt przerwania), ale o takiej gdzie widzowie obserwują owe widowisko i je jeszcze nagrywają ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego nie rozumiem, ale pozostawię bez komentarza.

Jeśli tak, to sorry.

Ja do ułomków nie należę i jestem pewny, że też bym zareagował pozytywnie.

Reagowałem już kilka razy, na szczęście nie było to zagrożenie życia ale porządku publicznego i godności innych osób.

Dlatego wiem, że mało osób angażuje się w podobne akcje.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasami odnoszę wrażenie, że ważniejszy jest filmik, czy zdjęcia z takiego dramatu niż pomoc ofierze. Nie wiem czy sobie przypominacie (kilka miesięcy temu) jak reporter jakieś amerykańskiej gazety wolał robić zdjęcia niż pomóc osobie, która wpadła na tory metra. W tym przypadku mogło być podobne. Dopóki mnie osobiście to nie dotyczy, czytaj to nie mi chcą up....dolić głowe to jest OK. Ach, to się fantastycznie składa, bo mogę to filmować i wrzucić na Youtuba jako pierwszy. Bedę miał 10 000 000 wejść!.

Kolorowe słuchawki na Fonostacja.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wentualnie udał idiotę ale nie stałbym jak kretyn i nie patrzył w 100 jak 2 obcina komuś głowę

Herkules to jest psychoza tłumu (chyba tak się to nazywa). w tłumie spada odpowiedzialność. Przytoczę Wam pewną historię, miesiąc temu stoję w korku we Wrocławiu ul. Armii Krajowej (dwa pasy bardzo ruchliwa ulica). Zatrzymuje się tramwaj wychodzą pasażerowie jeden z nich dostaje ataku padaczki, kilkanaście osób które z nim wysiadało uciekają od niego jak szczury. Zanim wjechałem na chodnik (stałem na lewym pasie, samochody ruszyły żaden nie chciał mnie wpuścić) chłopak miał rozbitą głowę o kostkę brukową.

Dobiegła do mnie tylko czternastoletnia dziewczyna.

A wy tutaj opowiadacie o tłumie, który będzie ratował człowieka jak mu głowę obcinają.

Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu byłem świadkiem tego że jakiś starszy człowiek na skrzyżowaniu Oławskiej i Kazimierza otrzymywał pomoc od dużej grupy ludzi. W tym oczywiście kilka bardzo aktywnych.

chłopak miał rozbitą głowę o kostkę brukową.

Ludzie są nafaszerowani lękiem przed HIV, HCV itd. Nie mają wzorców odpowiednich zachowań...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mają wzorców odpowiednich zachowań...

Tu nie chodzi chyba o wzorce bo wiadomo, że nie każdy potrafi pomóc w takiej sytuacji (a każdy powinien potrafić) tylko o zbydlęcenie i zobojętnienie społeczeństwa. Padaczka? To pewnie jakiś najebus albo ćpun to po co mu pomagać... a przecież wystarczy głupi telefon na pogotowie. Myślę, że osoby które odbierają tel. potrafiłby powiedzieć co i jak zrobić żeby pomóc do przyjazdu karetki. Z drugiej strony jak kiedyś dzwoniłem na 112 to myślałem, że kur**cy dostanę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności