Skocz do zawartości

Jaki program partnerski dla ruchu o tematyce seriale online?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam domeny internetowe z dość dużym ruchem o tematyce seriale online i zastanawiam się jak najlepiej zmonetyzować ten ruch? Do tej pory korzystałem z bezpośredniego przekierowania na programy partnerskie hdplayer.pl i jeszcze jakieś inne podobne z oferty cashfly.pl (gdzie płacą 6-9 zł za każdą rejestrację potwierdzoną przez sms).

Czy znajdę jakieś lepsze (bardziej dochodowe) programy partnerskie? Z góry dziękuję za pomoc, odwdzięczę się rejestracją z refa ;)

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie bardzo będzie opłacało mi się to, bo płacą 20 groszy za 1000 wyświetleń a w PP hdplayer.pl na 1000 przekierowań zarabiam średnio 30 zł :)

Moje forum komputerowe ForumPC.pl korzysta z hostingu w Progreso.pl - w trakcie zamówienia serwera podaj kod FORUMPC a otrzymasz miesiąc abonamentu gratis.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A co powiecie na program partnerski...

Max gdzie jesteś? :) Miałeś być nowym szeryfem a tu takie kwiatki lecą ;)

Co do PP to zainteresuj się sieciami TD, ZANOX, NETSALES. NOVEM nie polecam (nierzetelni partnerzy). Zawsze coś na leedach zarobisz, ale 1,5k UV to nie jest duży ruch, duży ruch zaczyna się od 20k UV dziennie przy tej tematyce.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności