Skocz do zawartości

Proszę o kilka małych rad...


adby

Rekomendowane odpowiedzi

Masz rację zergavis :D

A więc jaki link jest odpowiedni?

A poza tym ja mam miejsce ok 70, a mam PR 4 i ok. 67 Back Linków (sami zobaczcie https://www.widexl.com/remote/link-popularity/ ), a strona która ma 10 pozycję w google pod tym hasłem według tego samego narzędzia, PR2 i 35 Back Linków... Dlaczego tak się dzieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój anchor linków jest do <> tzn. w sam raz na 70 pozycję :D

"Programy - pobieralnia :: mProgramy.PL :: programy za darmo, pobieraln"

poczytaj sobie jaka struktura linków jest najlepsza,

a co to w tle na górze? oo..

"programy, pliki, download, spolszczenia, sterowniki, kodeki, gry, BearShare Pro 5.0.2, za darmo"

widze, że robisz Google w balona <rotfl>

dlaczego tak się dzieje?

bo Twoja strona praktycznie nijak się ma do frazy 'programy za darmo'... tak samo możesz się zastanawiać, czego nie ma Ciebie wysoko pod słówka: 'Najpopularniejsze Najnowsze',

pomyśl, co powinno znajdować na stronie, aby wyszukiwarki lepiej wskazywały tą stronę w wynikach pod daną frazę? a później połącz to z najlepszą strukturą linków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności