Skocz do zawartości

[prywata] ok. 3000pln. Aż boli jak pomyślę...


Edyta

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 37
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
MS Works : 45 zł
Nie żartujmy sobie. Nie wiem skąd ta cena
https://www.ceneo.pl/213248Ja też nie przepadam za Worksem, ale sa ludzie przyzwyczajeni ...
Przyzwyczajeni do tego, że kupują produkt z 2006 w nazwie w którego skład wchodzi inny produkt z 2002 w nazwie, a na każdym kroku pokazuje im się że są dinozaurami, kupili gó**o i muszą kupić nowe (Works 2006 zawiera Worda 2002 i wierzyć mi się nie chce, że radzi on sobie dobrze ze wszystkimi dokumentami Worda z MSO2003). Porównywać funkcjonalności i jakości z OOo myślę nie należy. Sądząc po zrzutach ekranu z Worksa przyzwyczajenia do MSOffice raczej zabolą. Za 45zł polecam jednak browarka.
AFAIR jakas gazeta robila test i Works gorzej opdczytywal pliki Worda niz OO. Wie ktos moze jak jest z zapisem plikow w formacie Worda przez OO? Niestety, wymagaja ode mnie formatu .doc
Ja kiedys robiłem testy (zanim pojawiły się Viewery 2003, a było już OfficeXP) i Word Viewer Microsoftu (97) gorzej sobie radził z niektórymi docami niż OOo (1.0).

Jeśli chodzi o zapis plików w formacie Worda w OOo - jest lepiej niż odwrotnie, są rzeczy które zawsze działają i rzeczy które prawie zawsze nie działają (na przykład elementy graficzne ustawione względem strony). Jesli masz Win - możesz to łatwo przetestować (Word Viewer do pobrania ze strony MS pokazuje Wordy zazwyczaj tak jak robi to Word).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jaki inny antywirus w podobnej cenie?

W gazecie Komputer Świat expert numer 3 jest w pełnej wersji BitDefender 8 profesional plus, do września bez rejstracji a po rejestracji ważne kolejne pół roku, zawsze to jakaś oszczędność a program dobry.

Cena gazety -9,9 więc chyba tańszego i w pełnej wersji antywira nie znajdziesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki Wszystkim. Zatem biorę drugiego 98 SE, OO i na razie robię na Gimpie. Zaczekam, może znów wypuszczą promocyjne skanery z PS :) A dokupić w razie potrzeby zdążę. Nie uwierzycie, ale antywira nie mam od 5 lat i dobrze mi z tym :)

Dzięki, że ostudziliście nieco moje zapędy do wydawania kasy, zostanie mi nieco na waciki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMP - PS to wydatek 1k zl ?

Ha! Ja nigdzie nie napisałem zł :)

Ale był kiedyś temat na forum że PS-a legalnie można nabyć na dwa sposoby:

a) Kupując normalnie w sklepie

:) Odkupując od splajtującej firmy( i wtedy podobno jest tanio )

Nie uwierzycie, ale antywira nie mam od 5 lat i dobrze mi z tym

To jest rzecz całkiem naturalna. Ale gdybyś miała windowsy z nowej edycji...

stopka usunieta z wpoodu wirusa na stronie docelowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności