Skocz do zawartości

Przepraszam firmę Sunrise System


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiada się b. poważnie, niestety nic na razie wiecej nie mogę powiedzieć ponad to, że firma Sunrise System ima się wszelkich dostępnych metod aby pewne fakty nie wyszły na jaw, polskie prawo jest mocno kulawe a ludzie najnormalniej w świecie się boją i wybierają ugody ...

Jak to się wszystko skończy pozytywnie a nawet jak nie to ujawnię trochę więcej z tego całego syfu ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No, pobrudzisz się w tej sprawie z pewnością. Liczę jednak na to, że dalej będziesz sobą ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś chciał mi pomóc to przyda się jak najwięcej materiałów dotyczących wycen, umów, przesyłanych informacji na temat że jakaś strona jest źle pozycjonowana i SS ostrzega, na świadków nie za bardzo chcę kogokolwiek prosić bo musiałby to być naprawdę ktoś kto niczego i nikogo się nie boi , materiał jaki otrzymałem jest normalnie mii od razu przypomniał czasy SB i kaptowanie kapusiów w zamian za paszporty ...

Sprawa jest dużo poważniejsza niż się Wam wydaje ...

edyta/

zapomniałem, dzieki wszystkim którzy mi podesłali już ciekawe rzeczy - bardzo sie przydały i przydadzą :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej przydało by mi się oceny poziomu merytorycznego moich "badań" oraz dowodów jak ktoś z "branżowców" chętny aby mi dokopać to zapraszam na PW :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie, jest okazja pokazać jak duże firmy "wałkują" małe , także też bym prosił (wyjątkowo :P ) o nierozmydlanie :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na studium przypadków :) Zainteresowałeś jakieś grubsze media?

Na tym etapie nie zdradzam planów ;) ale będzie ciekawie :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności