Skocz do zawartości

Przepraszam firmę Sunrise System


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Te "show" to kilka plajt interesów, komornik który siedzi na głowie ex klienta ss i kilka innych "szołowych" spraw ... Nie zdziwię się jak ja usłyszę jako argument: bełkot z mieszarki jest nowym językiem informatycznym wymyślonym przez Niezwykle Innowacyjne Centrum Bełkotu firmy Sunrise System.

Po oświadczeniu SS, że pozycjonowanie nie jest usługą która ma na celu zwiększenie ruchu we wszystko już uwierzę ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof jesteś wielki :) miszcz!

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof jesteś wielki

jak byłbym wielki to grałbym w NBA a nie brandzlował się w serpach i z SS :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof jesteś wielki

jak byłbym wielki to grałbym w NBA a nie brandzlował się w serpach i z SS :D

Tylko oni myślą, że są Dawidem a tutaj proca nie wystarczy na Goliata, oni mają niezadowolonych klientów, a tutaj są rzeczowe fakty, jak ktoś tam wspomniał ziemia lubuska trzyma kciuki (choćby za te wszyskie (_I_) ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko oni myślą, że są Dawidem a tutaj proca nie wystarczy na Goliata, oni mają niezadowolonych klientów, a tutaj są rzeczowe fakty, jak ktoś tam wspomniał ziemia lubuska trzyma kciuki (choćby za te wszyskie (_I_) ;)

rzeczowe fakty, rzeczowymi faktami

sprawy tego typu są niezwykle trudne i loteryjne z kilku powodów

- bardzo ciężko coś udowodnić i powołać się na faky, procedury i jasne wytyczne - każdy może sobie to wszystko interpretować jak mu się podoba

- wytyczne dla webmasterów nie są regulacją prawną

- 90% sukcesu zależy od składu sędziowskiego i zrozumienia tematu

nie mniej trzymam kciuki i chętnie pomogę na tyle ile potrafię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berr wszyscy Ci tak bardzo chętnie pomagają aż mi kurde głupio, więc i ja zaproponuje pomoc. Obiecuje że co miesiąc wyślę ci do paki paczkę i zestawienie nowego zaplecza SS. A jak wyjdziesz to pojedfziemy razem na ryby ... ale ja ze względów bezpieczeństwa będę stał na drugim brzegu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij o wypisce :D

PS

jest jakaś może ładna SEOwiczka (przedział wieku tak 25-35) która ewentualnie mogła by pomóc w kwestii "mokrych widzeń" ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij o wypisce :D

PS

jest jakaś może ładna SEOwiczka (przedział wieku tak 25-35) która ewentualnie mogła by pomóc w kwestii "mokrych widzeń" ? :D

To ja się podłączę tylko poproszę z przedziału 18-24;)

A tak poważnie to trzymam za ciebie kciuki i nie mogę się doczekać aż wszystkie brudy o SS wypłyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo że sie nie znamy a może znamy :) Beerbant to spoko kolo.... bez którego pio słabo by istniało , zwłaszcza w rozwiązywaniu konstrukcyjnych fenomenów ideologii pozostałości po ....... :) a ta sprawa to śmiechy nie jedna "gwiazda" z tego forum mogła być pomówiona za gorsze "cytaty" Kristofer jak cos to może na piwko po sprawie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, seowiczka mówisz :) Myślę, że prędzej znalazłby się tutaj jakiś "mokry" seowicz :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mogę się doczekać aż wszystkie brudy o SS wypłyną.

Oj wypłyną i to takie, że wypadną Wam oczy :D

złoży wniosek o dobrowolne poddanie się karze

Niedoczekanie :)

Teraz to Cię prawniczki powinny interesować

Mam parę w swoim .... Portfolio :P

że prędzej znalazłby się tutaj jakiś "mokry" seowicz

o żesz Ty ..... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności