Skocz do zawartości

Pozyskiwanie fanów na fb


Rekomendowane odpowiedzi

wladuj popupa z facebookiem na jakas strone z ruchem. Odwiedzajacy nie przejdzie dalej nim ni kliknie "Like". Efekty murowane!

Ja spier***** czym prędzej z takiej strony :D Ale jest to jakiś sposób :D

A jak ktoś nie ma fb? Przecie jest w ch** takich osób.

Tzn ja tez sperd..... ale dziala jesli chcesz pozyskac fanow.

A jesli ktos nie ma fb? - zdziwil bys sie. Czasem ludzie nie maja pojecia ze ktos inny sie zalogowal(corka, syn itd.) i klikaja odruchowo jak po**b....

Nie mowie ze to najlepsza metoda lub nawet bliska dobrej ale skuteczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja reklamuję odpowiednie posty z blogów i w ten sposób co miesiąc mam nawet do 100 realnych fanów zapleczówek :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jesli ktos nie ma fb? - zdziwil bys sie. Czasem ludzie nie maja pojecia ze ktos inny sie zalogowal(corka, syn itd.) i klikaja odruchowo jak po**b....

Nie mowie ze to najlepsza metoda lub nawet bliska dobrej ale skuteczna!

Jest całe mnóstwo takich rodzin, gdzie w domu co najmniej dwa komputery i nikt w rodzinie nie ma konta na fb. Wliczając też w to nie tylko komputery.

TRENS jak nie ma ktoś FB to znaczy, że nie żyje

Pier******* o szopenie. Ktoś tak kiedyś palnął i powielasz głupotę.

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo robi się tam coraz większy komercyjny SHIT

na na moje jest tylko jakieś 5% fajnych pomysłów a reszta to zwykła nuda, ale wszyscy pozakładali fanpage jak leci bo była taka moda :) a fanpage teraz trzeba utrzymywać wiec kosztuje jak nie kasę to chociaż czas

ludzie zaczynają powoli rozumieć że nie przekłada to się na realne korzyści jak ich działalność nie trafia w target oblegający fb/nk itd., poza tym zaczynają zauważać że socialwtyczki tylko szpecą strony, czasami źle się kojarzą etc. więc obniżają wizerunek jako taki :)

Ktoś tak kiedyś palnął i powielasz głupotę.

true

btw. coraz więcej jest programów "sztucznych fanów" wiec oddajmy im może pole do popisu, a jak sociale pierd... to już trudno :) a jak ktoś chce za "sztucznych fanów" płacić to też jego sprawa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TRENS moja wypowiedź którą zacytowałeś była ironią. Wiele interesujących osób nie ma FB i w świecie poza monitorem potrafią zdziałać takie cuda jakie czasem na YT pokazują. Postępująca cyfryzacja życia codziennego doprowadzi nas do szaleństwa, gdzie obdarci z własnej tożsamości staniemy się towarem.

Czym więc jest pozyskiwanie fanów? Co nam oni dają? Skoro można kupić "lajki" to niedługo będzie można kupić nasze własne zdanie ( w niektórych przypadkach już tak jest, że co niektóre osoby tańczą jak im się zagra trzymając kopertę w ręku).

Potrzebujesz linków? Pisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś korzysta z reklamy na fb? Jakie są srednie koszty za klik i jakie efekty w pozyskiwaniu fanów ?

U mnie statystycznie wychodzi 0,50 za fana (średnia z maja 2013). Warto na początek pozyskać/zakupić kod na ~150 zł, można się pobawić i potestować różne warianty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy niepowiązany z branżą SEO stworzył dla zabawy fan page, teraz ma 10tyś. realnych fanów, 2500 aktywnych. Nie korzystał z reklamy, promował się wypowiedziami na tematycznych fan page, udostępniał w zmiana za udostępnienie u konkurencji, tworzy zajawki (nie ma strony), dodaje kilka tematycznych zdjęć dziennie, nawiązuje dyskusje, nie kiedy prowokującą, ale tym samym wzbudzającą szacunek czytelników (like, udostępnij). Branża sport.

Ogólnie sądzę że fan page powinien być prowadzony na równi ze stroną. o ile takową reklamuje w FB. W przeciwnym razie sam "dodatek" nie będzie zbyt popularny.

Policyjny blog - https://niebiescy997.pl/. Informacje, ciekawostki, rekrutacja do służby w Policji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, że nie jest to żaden marketing szeptany, a że dopiero pojawiłem się na forum i jest to mój pierwszy wpis? Jako nowy forumowicz, nie mam prawa w żadnej dyskusji uczestniczyć? Wypowiedzieć się na jakikolwiek temat??? Kiedyś przecież trzeba zacząć... A marketingiem szeptanym się nie zajmuję, bo czas pochłania mi promocja mojej własnej strony, więc wystarczy. Z tego też powodu pojawiłem się na tym forum, żeby poczytać, zdobyć wartościowe informacje na temat pozycjonowania, itd. I między innymi również, żeby uczestniczyć w dyskusjach, co właśnie robię. Zacząłem od tego, a nie innego wątku... Pewnie, gdybym rozpoczął od postu w temacie: "Google Ad Sense" czy "Google Ad Words", odezwałyby się głosy, że dla Google "robię" i promuję ich usługi. Paranoja.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności