Skocz do zawartości

Drugie życie


INOMan

Rekomendowane odpowiedzi

Jak idziesz w naszym kraju 90 km/h samochodem klasy 7 letniej i trzepniesz w drzewo nie licz, że wyjdziesz cało

Jako, że Altaica to moje regiony, więc zapewne wie, jak na prostej Nowogród-Zielona Góra na prostej co tydzień coś się dzieje ;) w 2002 roku i ja to odczułem :)

Pozdrawiam, to nie cud, nie drugie szczęście bez przesady..choć dla autora plus oczywiście

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście trasa Nowogród katastrofa. Natomiast, to co w Polsce jest nagminne to to, że krzyże przy drogach są na prostej.

Ci, którzy potrafią postępować niekonwencjonalnie, są nieskończeni niczym niebo i ziemia, niewyczerpani niczym wielkie rzeki. Gdy nadchodzi ich koniec, zaczynają się znowu, jak dni i miesiące. Umierają i rodzą się na nowo, niczym cztery pory roku...
adrianszczepanski.pl | nipter.de | z229.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś taką sytuacje jadąc rowerem chodnikiem złapali mnie niebiescy i chcieli mandat wlepić. Tłumaczenie że nie ufam kierowcom i nie będe po ulicy jeździł nic nie dawało. Aż do momentu aż pare metrów dalej na naszych oczach auto skosiło rowerzyste.A dziecko które jechało za nim , cóż nie zapomne tego lamentu nigdy ani jego ojca połamanego dosłownie w pół i z twarzą zdartą chyba do kości.

Dlatego jestem za jak najsurowszym karaniem kierowców zważywszy że połowa nie potrafi jeździć w naszym kraju.A kwoty mandatów jakie są w naszym kraju są śmiesze i jest to wręcz zbrodnia przeciwkno obywatelom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jestem za jak najsurowszym karaniem kierowców zważywszy że połowa nie potrafi jeździć w naszym kraju.

Z tym się zgodzę, ale jeśli twierdzisz że połowa kierowców nie potrafi jeździć to ja śmiało powiem że 95% rowerzystów nie potrafi zachować się na drodze. Uważam że powinna być obowiązkowa karta rowerowa lub wręcz "prawo jazdy" do poruszania się rowerem po drodze. Nagminne brak sygnalizowania skrętu i przejazd na czerwonym świetle są rowerowym standardem a potem lament jak ktoś go przejedzie.

Ja mało nie zaliczyłem czołówki musząc omijać wywracającego się rowerzystę to raz.

Druga sprawa, kilka dni temu, bardzo ruchliwa droga w mieście. Dwa pasy, w godzinach szczytu dość szczelnie zajęte, standardowa prędkość w tym miejscu około 70-80 km. Obok ścieżka rowerowa, oczywiście nie pojedzie ścieżka tylko blokuje pas, przy dużym natężeniu ruchu prawie nie do wyminięcia taki rowerzysta jest. Pomijam fakt że mając ścieżkę nie ma prawa jechać po ulicy.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo rowerzysta nie powinien jeździć po ulicy tyko po rowerówce.Rower na wielu ulicach to jak maluch wśród tirów. Przez ponad dwie dekady nie potrafili wybudować i pewnie dalej tak będzie wielu rowerówek

Zgadzam się powinna być karta na rower jak i punkty za łamanie przepisów.

Dlaczego twierdze że większość nie umie jeździć? Wystarczy na statystyki popatrzeć. Albo na pierwszym lepszym przejściu na pasach. Taki debil jeden z drugim widzi że podchodze do pasów i nie raczy się zatrzymać tylko pruje. Kto takiemu idiocie dał prawojazdy ode mnie tacy zawsze faka dostają bo zapominają że pieszy ma zawsze pierwszeństwo .

Pierwszy jest pieszy,drugi rowerzysta i dopiero potem auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z Tobą w 100% zgadzam. Do pieszych mam jednak mało zastrzeżeń a do sposobu jazdy rowerzystów dużo. Co nei zmienia faktu że powinny być pobudowane drogi dla rowerów.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności