Skocz do zawartości

Czy tylko ja mam takie pytania?


ja1

Rekomendowane odpowiedzi

...jak nawet piszę wstępną ofertę...

Tak z ciekawości, wysyłasz oferty na inne adresy mail niż te w domenie firmowej?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może dobrze by było wstawić na stronę skany referencji od firm, którym pozycjonowaliśmy strony, wtedy ktoś rzeczywiście widzi dobrą opinię, jeśli o to mu chodzi :)

Ja też i to ostatnio coraz częściej dostaje takie maile, ogólny ich sens to tak jak w waszym przypadku wyciągnięcie informacji..

Katalog stron www - mocny katalog iDir

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać człowiek całe życie się uczy.

Kilka lat temu wysyłałem oferty i udzielałem informacji na nie sprawdzony numer telefonu czy mail. Teraz istotnych informacji udzielam wyłącznie na adresy w domenie firmowej, numer tel. sprawdzam firmę (NIP, REGON) i oddzwaniam. Nie jest to zapewne złoty środek ale spadek zapytań od konkurencji mocno się obniżył a nowych klientów nie ubywa.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać człowiek całe życie się uczy.

Klienci też się uczą. Widzą, że na rynku działa kilka firm jak SS, setki Łukaszów Grodzkich i kilku porządnych specjalistów SEO. W jakiś sposób trzeba weryfikować kto jest kim.

Moje skromne przemyślenia na temat pozycjonowania próbuję przedstawiać na blogu -> https://blog.karlosky.pl
Osoby zainteresowane współpracą w zakresie SEO zapraszam na stronę www.topmaker.pl oraz https://pozycjonowanie-bialystok.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności