Skocz do zawartości

[Prywata] wysoki rachunek w Plus.


Nikonem

Rekomendowane odpowiedzi

Cóż, czuje się ostro naciągnięty ale co zrobić.

W jednym był pakiet internetowy (2,5 giga) a w drugim wcześniej nie było a ma obowiązywac od nowego okresu rozliczeniowego. Niestety moja Pani obejrzała kilka filmików na YT (jakieś 70 minut oglądania)

Nie widzę tu naciągania, oprócz tego, że kombinujesz teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

S3 otrzymała osoba która pierwszy raz korzysta ze smartfona. Nie została ostrzeżona, że oglądając filmy w ciągu godziny nabije sobie rachunek na jakieś 1400 zł. I kto tu kombinuje?

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I kto tu kombinuje?
Niestety tylko TY :)

Operator nie wie czy korzysta przez przypadek czy też świadomie.... poza tym co go to obchodzi ?

"On" świadczy usługę z której korzysta użytkownik i nie ma w tym żadnego naciągania.

----

Żeby nie było : Ja zdaję sobie sprawę jaki to "ból", bo kiedyś podobnie załatwiłem się modemem telefonicznym który nie łączył, więc ponawiałem połączenie i tak nabijało kolejne $$$ przez tydzień, aż nie kupiłem innego modemu, ale za późno . Biling miał kilka metrów długości, a do zapłaty było z tego ponad 500 zł .... i "żałoba" w rodzinie.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po za tym w umowach na smartfony masz napisane, że "telefony nowej generacji (czy jakoś tak), mogą nabijać dodatkowe koszta związane z korzystaniem z internetu ble ble ble...". Ja bym ew. próbował ułagodzić to tym, że pomyliłeś telefony i myślałeś, że korzystasz z tego z pakietem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jest taki, że w tym przedmiotowym przypadku rachunek nie jest ekstremalnie wysoki i nie ma czynników łagodzących np zepsucie telefonu który w nocy wykonał powiedzmy 10K połączeń z losowymi numerami itd... Jest to zwykle < fakt, że nie świadome kosztów > skorzystanie z oferowanej przez operatora usługi dostępu do internetu, więc IMHO wątpię by ewentualna reklamacja została uwzględniona czego oczywiście NIE życzę Koledze @Nikonem ....

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S3 otrzymała osoba która pierwszy raz korzysta ze smartfona. Nie została ostrzeżona, że oglądając filmy w ciągu godziny

W takim razie to Ty powinieneś ostrzec tę osobę, skoro jej sam dałeś. Albo nie dawać telefonu, skoro nie wie z czym to się wiąże. No sorry, ale takie tłumaczenie to...

Z resztą ten argument można by porównać do tego, że nikt nie ostrzegł Cię przed tym, że bawienie się nożem może się źle skończyć.

Rozumiem żal, bo płacenie 1400 pln za coś co jest za darmo z poziomu komputera jest bolesne, ale wszak skorzystaliście z tej usługi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, bo mnie za chwilę zlinczujecie :)

mea maxima culpa ale spróbuję się odwołać, napiszę gdy dostanę odpowiedź.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

...napiszę gdy dostanę odpowiedź...

Odpowiedź otrzymałem jakiś czas temu- odmowną, kazali mi wszystko zapłacić. Dostałem dłuższy termin płatności albo inaczej- nie ponaglali mnie. Przed chwilą zapłaciłem resztę należności.

Myślę, że temat można potraktować ku przestrodze- trzeba uważać na nowoczesne zabawki i na kobiety, potrafią być drogie :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Jak już trafiłem na wątek, miałem coś podobnego w playu, tylko że sieć zachowała się inaczej ;)

 

Kolega rozmawiał z infolinią T-mobile (ukradli mu telefon), ale numer wyglądał jak komórkowy (na stronach t-mobile jest informacja o cenie 2.44zł za minute) dostałem podwyższony rachunek o jakieś 60zł ;) Krótka wiadomość na bok playa i dostałem rabat w tej wysokości na usługi.

 

Wg umowy itd powinienem być w plecy, ale sieć zachowała się w porządku. Ale jest pewien absurd dzwonisz na numer 602 960 200 i kosztuje to 2.44 za minute.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności