Skocz do zawartości

ach, cóż to był za ślub


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w (_I_) nie dosłownie ich, ale bez adopcji dzieci mogę im koty lub bezdomne psy do adopcji dać, jak lubią anal w męskie, zarośnięte tyłki i udawanie dewianta to ich sprawa

Jak to mówią "Kaczka, ku**a byle dziura" ale mój tyłek niech pozostanie dziewiczy to tyle

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zespół Downa, Aids i Ebola też są normalne. To że natura popełnia błędy nie oznacza że coś jest normalne lub trzeba to tolerować. Ja homoseksualizm traktuję jak chorobę lub błąd genetyczny.

Znasz jakiś przypadek wyleczeni homoseksualizm, bo przypadków popełnienia samobójstwa jest wiele, a chyba nie o to chodzi w leczeniu, aby doprowadzić osobę do skrajnej decyzji?

Czy jeżeli osoba homoseksualna sama funkcjonuje, rozwija się zawodowo, naukowo, ma życie prywatne i partnerskie i jest szczęśliwa to naprawdę chcesz ją leczyć? Ja znam takich osób wiele i nie wiem na co miałbym ich leczyć.Każda osoba którą znam, nigdy nie żaliła mi się na to, że robi coś wbrew swojej woli.

A co oznacza, że jak natura tworzyć coś nienormalnego, nie wolno tolerować, eksterminacja?

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto sypianie dwóch płci ze sobą jest całkowicie normalne.

Oooo a to dla mnie novum chociaż jak w większym SEO gronie się upodliłem to obudziłem się w Krakowie z krzesłem ale wtedy była taka impreza, że Erbit spał z odkurzaczem ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nich sobie żyją i ciurlają się. Tego im nikt normalny nie zabrania. Odminność można tolerować i to robie, dążenie do bycia normalniejszym (adopcja) - nie, tu jest granica mojej tolerancji.

@Beer my za stazy jestesmy na takie "normalności"... Dziś mniej normalni wmawiają bardziej normalnym co jest normalne ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oznacza, że jak natura tworzyć coś nienormalnego, nie wolno tolerować, eksterminacja?

Kusząca perspektywa, ale nie o to mi chodziło.

Napisałem tak:

To że natura popełnia błędy nie oznacza że coś jest normalne lub trzeba to tolerować.

Cudowny lewacki świat próbuje mi wmówić że gej i lesbijki są ok. Wcale nie są i nie mam zamiaru ich tolerować.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto sypianie dwóch płci ze sobą jest całkowicie normalne.

Oooo a to dla mnie novum chociaż jak w większym SEO gronie się upodliłem to obudziłem się w Krakowie z krzesłem ale wtedy była taka impreza, że Erbit spał z odkurzaczem ....

Przecież większość i tak robi to dla przyjemności (a nie do rozmnażania się), wiec to chyba normalne???

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w (_I_) nie dosłownie ich, ale bez adopcji dzieci mogę im koty lub bezdomne psy do adopcji dać, jak lubią anal w męskie, zarośnięte tyłki i udawanie dewianta to ich sprawa

depilacja :P

Jak to mówią "Kaczka, ku**a byle dziura" ale mój tyłek niech pozostanie dziewiczy to tyle

Nie próbowałeś tak więc nie wiesz co tracisz..... może by Ci się spodobało? .........

A tak poważnie to jak dla mnie chcą to niech se żyją razem tylko niech poza ich M tego nie okazują. A co do dzieci- mam ich dwójkę- i nie chciałbym aby mieli kontakt z P i L

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co oznacza, że jak natura tworzyć coś nienormalnego, nie wolno tolerować, eksterminacja?

Kusząca perspektywa, ale nie o to mi chodziło.

Napisałem tak:

To że natura popełnia błędy nie oznacza że coś jest normalne lub trzeba to tolerować.

Cudowny lewacki świat próbuje mi wmówić że gej i lesbijki są ok. Wcale nie są i nie mam zamiaru ich tolerować.

A inny świat, próbuje nam wmawiać, że gadający wąż doprowadził do zniszczenia raju, a za masturbacje idzie się do piekła :D

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Przecież większość i tak robi to dla przyjemności (a nie do rozmnażania się), wiec to chyba normalne???

Jesteś w tej wiekszości? Od kiedy sprawia Ci to przyjemność?

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież większość i tak robi to dla przyjemności (a nie do rozmnażania się), wiec to chyba normalne???

Popęd seksualny jest dla przyjemności? Wiesz dlaczego samiec ma orgazm? Gdyby nie to już dawno wszelkie żywe istoty by wyginęły. Geje też mają orgazmy, ale na skutek choroby lub błędu genetycznego widać nie wiedzą że z tego nie będzie dzieci. To jest ta różnica.

A inny świat, próbuje nam wmawiać, że gadający wąż doprowadził do zniszczenia raju, a za masturbacje idzie się do piekła :D

Religia nie ma nic do tego. Zresztą chyba Islam ma jeszcze ostrzejsze zasady w tej materii. To normalnych ludzi przyprawia o wymioty, tutaj serio nie potrzeba religii.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie próbowałeś tak więc nie wiesz co tracisz..... może by Ci się spodobało? .........

Jak nie próbowałem, ale w kobiecy tylek a nie swój czy gościa z zarostem (mao to ona mnie tego nauczyła) więc o czym rozmowa? Jak 90% mówię, niech sobie żyją, nawet niech formalnie stabilizują cswoje związki (ale bez takich głośnych imprez co mnie pedały obchodzą), i żadnych dziec!!!

UP

Co to za orgazm, gdzie marnuje się miliardy plemników, by potem partner je wys..

bez przesady pogonić ich jak rząd, jak cwany kler (a katolik jestem), jak feministki, inne twory, aaa i PISPO (obie ) wraz z każdym po 89 roku, jedyny kraj to Polska która po obaleniu ustroju nie zrobiła lustracji mam dochę

Zwrot ze skarbówki 34 grosze

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Przecież większość i tak robi to dla przyjemności (a nie do rozmnażania się), wiec to chyba normalne???

Jesteś w tej wiekszości? Od kiedy sprawia Ci to przyjemność?

Dążę do tego, że każdy kontakt seksualny za przyzwoleniem dwóch osób można określić jako normalny. Kontrargumentem jest to, że z niektórych nie można mieć dzieci. A ja się pytam czy każdy wasz kontakt seksualny jest po to aby się rozmnożyć czy dla przyjemności? Bo jeżeli dla przyjemności to w logice tego rozumowania, działacie wbrew naturze....

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wychodzę z założenia , że "każdemu wolno kochać" i mi osobiście nic do tego ale uważam, że natura mając na uwadze rozmnażanie nie bez powodu wprowadziła podział na płeć. Także związki tak, małżeństwa nie, adopcja nie .

Amen

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Davit czyli wytłumacz dziecku jak to jest, że ktoś wali nieletnie dzieci, pedofil no wytlumacz to? to nie jest choroba są normy moralne ale nie tolerancja?

Jak ktoś chce walić się w (_I_) czy żyrafy niech idzie na pustynie

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także związki tak, małżeństwa nie, adopcja nie

Jestem zagorzałym przeciwnikiem homoseksualizmu, ale dałbym im małżeństwa ze względów dziedziczenia itd. itp.

Również dałbym razem z małżeństwem zakaz zgromadzeń i manifestacji. Taki MIB homoseksualizmu.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności