Skocz do zawartości

ach, cóż to był za ślub


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kurde dzień nie zaglądałem a tu znowu temat rzeka na 40 stron i nagle ucichnie, bo każdemu się znudzi a i tak nie wniesie nic nowego i ciekawego. Z resztą który to już temat o chomosiach.... dajcie spokój....

teraz nas uraczyli ich ślubem

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trotyl... proszę nie rób tego więcej. Fajne cycki w jednym temacie a takie fuj tutaj?

Przepraszam, kolejny temat o gejach. Nudzi mnie to. W Polsce całe szczęście jeszcze panuje i mam nadzieję będzie panować normalność.

Swoje bardziej racjonalne zdanie na łamach tego forum już niejednokrotnie wyraziłem.

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, nie macie co robić? Ja wam znajdę robotę :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przecież nie lody... :D

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska kraj - ciemny kraj. Sorry koledzy ale nie macie pojecia o tolerancji.

Z jakiego to powodu pary homoseksualne nie powinny mieć dzieci ? Orientacja seksualna rodziców ma znikomy wpływ na orientację seksualną dziecka (odsyłam do badań na ten temat).

Naprawde wstydzę się za tego, że jestem Polakiem i że moi rodacy nie potrafią szanować innych ludzi....

bambus,żyd,pedał takich określeń można znaleźć setki - lubujemy się w szukaniu wspólnego wroga narodu (hasło precz z komuną dalej jest wykrzykiwane na niektórych demonstracjach).

Zobaczcie w ilu rodzinach heteryków dzieci są :

bite

gwałcone

źle traktowane

Katolicyzm - sorry w kraju w którym ponad 95 % Polaków podaje się za katolika a 99% z nich nawet nie stara się przestrzegać fundamentalnych zasad jego wiary .. do xxxx z taka religia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajesz sobą manipulować @it. Za dużo TVN lub propagandy zachodniej Europy.

Każdy ma swój rozum i ocenia takie zdarzenia po swojemu. Idąc drogą naszych zachodnich sąsiadów zatracimy swoje wartości, kulturę, a w dalekiej przyszłości - gatunek. Polacy ślepo dążą w naśladownictwie "Europy", a jak ta Europa zda sobie sprawę, że popełniła błąd - zacznie się z tego wycofywać.

Tolerancja - TAK, ale nie dla wszystkiego. Taka ostrożna tolerancja.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności