Skocz do zawartości

ach, cóż to był za ślub


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Katolicyzm - sorry w kraju w którym ponad 95 % Polaków podaje się za katolika a 99% z nich nawet nie stara się przestrzegać fundamentalnych zasad jego wiary .. do xxxx z taka religia.

Masz wypowiedź na temat adopcji dzieci przez pary homoseksualne przez głowę kościoła:

O adopcji dzieci przez pary homoseksualne

Jorge Bergoglio w rozmowie z rabinem Skórką nie zgadza się z często przywoływanym argumentem, zgodnie z którym dla dziecka lepiej jest, aby wychowywała je para osób tej samej płci, niż gdyby zostało umieszczone w sierocińcu czy zakładzie wychowawczym:

"Żadna z tych sytuacji nie jest dobra. Problem tkwi w tym, że państwo nie wywiązuje się ze swoich zadań. Trzeba przyjrzeć się sytuacji dzieci w pewnych instytucjach wychowawczych, gdzie robi się wszystko, tylko nie odzyskuje te dzieci dla społeczeństwa. Powinny się nimi zająć organizacje pozarządowe, Kościoły, inne instytucje. Należałoby także usprawnić związane z adopcją formalności, które się ciągną bez końca, tak żeby dzieci te znalazły dom.

Tak czy owak, jedne błędy państwa nie usprawiedliwiają popełniania przez nie kolejnych. Trzeba zająć się tą sprawą dogłębnie. Bardziej niż nad prawem adoptowania dzieci przez osoby tej samej płci dobrze by było popracować nad regułami adopcji, które są zbyt zbiurokratyzowane i w swym obecnym kształcie sprzyjają korupcji".

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że kolejny kraj wprowadził taką regulację prawną i czekam na pojawienie się jej w Polsce.

To się jeszcze długo nie doczekasz.

Z jakiego to powodu pary homoseksualne nie powinny mieć dzieci ?

- dzieci mogą mieć, ja im nie zabraniam, niech sobie zrobią a jak się gejom nie uda to Tusk im zapłaci nawet za in vitro

Orientacja seksualna rodziców ma znikomy wpływ na orientację seksualną dziecka (odsyłam do badań na ten temat).

- być może, ciekawe co mówią badania o zwichniętej psychice, tego nikt nie opublikuje bo jak z każdym innym przykładem zaraz okrzykną go homofobem, antysemitą czy rasistą. Taka jest rzeczywistość tolerancyjnych państw.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdanie rządu :) była ostatnio próba i wiele lat jeszcze się nic nie zmieni, bo taki jest układ polityczny.

Nie byli w stanie przeforsować związków a Ty chcesz przeforsować małżeństwa? Do tego trzeba konstytucję zmienić co chyba bardzo długo się nie uda.

Art. 18.

Małżeństwo jako związek kobiety i mężczyzny, rodzina, macierzyństwo i rodzicielstwo znajdują się pod ochroną i opieką Rzeczypospolitej Polskiej.

Powtórzę co wcześniej pisałem. Niech sobie żyją w związkach, dziedziczą po sobie i mają wszelkie związane z tym przywileje. Absolutny zakaz adopcji i małżeństw.

E:Nie mogę wyłączyć pogrubienia :/

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co tak bronicie małżeństw? Przecież to przereklamowana instytucja i potem kula u nogi :D Twór wymyślony przez urzędników z którym potem jest wiele problemów. Jak wejdą związki partnerskie w Polsce to wiele par heteroseksualnych chętnie taki związek zawrze zamiast ślubu i ja czekam na taką możliwość.

Ale dobrze, że we Francji wprowadzili taką możliwość, pokazując, że każdy jest równym obywatelem i ma mieć te same prawa. Śmiem wątpić, że będzie większe zainteresowanie niż paxem.

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co instytucja ślubu dla par hetero?

Bo tworzą prawdziwą rodzinę, podstawową komórkę społeczną umożliwiającą przedłużenie gatunku czego o homoseksualistach powiedzieć nie można?

Uprzedzając, wpływ małżeństwa na dzietność jest olbrzymi, nie chce mi się teraz szukać badań.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co instytucja ślubu dla par hetero?

Ponieważ jest związek kobiety i mężczyzny uświęcony przez Boga.

A kolokwialnie mówiąc, gwarantuje istnienie przyszłych pokoleń Polaków. W przypadku związku pederastów gwarantuje wymieranie narodu.

Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tworzą prawdziwą rodzinę, podstawową komórkę społeczną umożliwiającą przedłużenie gatunku czego o homoseksualistach powiedzieć nie można?

Rozumiem, że te osoby lub pary, które nie tworzą rodziny nie mają być chronione przez państwo i prawo, bo nie mają żadnej wartości?

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że te osoby lub pary, które nie tworzą rodziny nie mają być chronione przez państwo i prawo, bo nie mają żadnej wartości?

Nie do końca rozumiem albo ty nie zrozumiałeś.

Małżeństwo znacznie podwyższa szansę na dziecko, dzieci i przedłużenie gatunku, z tego powodu są regulacje prawne ułatwiające wiele spraw organizacyjnych w małżeństwie.

Nie widzę powodu dla którego pary żyjące na "kocią łapę" mają mieć takie same uprawnienia jak małżeństwa że o homoseksualistach nie wspomnę. Nigdzie jednak nie napisałem że prawo nie powinno ich chronić, ale prawo powinno być jak najkorzystniejsze dla ludzi dających szansę na prokreację.

Z perspektywy gatunku czy Ci się to podoba czy nie homoseksualiści są całkowicie bezwartościowi.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności