Skocz do zawartości

ach, cóż to był za ślub


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, że te osoby lub pary, które nie tworzą rodziny nie mają być chronione przez państwo i prawo, bo nie mają żadnej wartości?

Jako ludzie i obywatele są chronieni przez prawo, z mocy konstytucji (nawet tej obecnej, napisanej przez komuchów). Ale jako związek, już nie są i słusznie.

Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak. Niech gejosy sobie utworzą własne państwo. Może na księżycu?

Odwołując się tutaj do już wymienionego Boga, stworzył ich na ziemi i mamy ich miłować, a więc miłujcie się bracia i siostry.

Ale chyba teraz na ziemi rządzi szatan coś mi się tak wydaje :D :D

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołując się tutaj do już wymienionego Boga, stworzył ich na ziemi i mamy ich miłować, a więc miłujcie się bracia i siostry.

Bóg również stworzył morderców, złodziei, gwałcicieli dlatego należy potępiać ich czyny/ grzechy (napisałem już wcześniej), nie ludzi.

Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z perspektywy gatunku czy Ci się to podoba czy nie homoseksualiści są całkowicie bezwartościowi.

Perspektywa gatunku w ogóle mnie nie obchodzi, bo nasz gatunek już popisał się pary razy w historii i teraz wystarczy rozejrzeć się dookoła, żeby stwierdzić, że im nas będzie mniej tym lepiej. Zresztą według prawa Darwina i tak wykończy nas własna głupota.

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej macie przykład tej tolerancji, powstał lunapark we Wrocławiu i cyt:" każda kobieta oraz... każdy mężczyzna przebrany za kobietę zapłacą połowę ceny." taki prezent na dzień dziecka.

https://www.gazetawroclawska.pl/artykul/906909,we-wroclawiu-powstaje-potezny-lunapark-znamy-ceny-biletow,id,t.html

Sprzątanie Wrocław to oferta dla ludzi oszczędzających swój czas, skorzystaj również z usługi pranie dywanów Oleśnica
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poniżej macie przykład tej tolerancji, powstał lunapark we Wrocławiu i cyt:" każda kobieta oraz... każdy mężczyzna przebrany za kobietę zapłacą połowę ceny." taki prezent na dzień dziecka.

https://www.gazetawro...letow,id,t.html

Przykład tolerancji jest w komentarzach.

Jak tak bardzo troszczysz się o wychowanie dzieci zainteresuj się lepiej dziećmi w rodzinach patologicznych bo tam jest koszmar, a nie gdy ktoś przebiera się za inną płeć, dla dzieci to raczej zabawne.

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perspektywa gatunku w ogóle mnie nie obchodzi

Typowe dla lewaka, co mnie świat, ludzie, gatunek, ważne żeby murzyn mógł mnie walić w cztery litery pod meczetem w centrum Londynu.Nie chodzi mi personalnie o Ciebie.

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polska kraj - ciemny kraj. Sorry koledzy ale nie macie pojecia o tolerancji.

Z jakiego to powodu pary homoseksualne nie powinny mieć dzieci ? Orientacja seksualna rodziców ma znikomy wpływ na orientację seksualną dziecka (odsyłam do badań na ten temat).

Tych zmanipulowanych niewłaściwie dobraną grupą reprezentacyjną ? :D

Co do tolerancji to właśnie sam dałeś przykład jej braku nie respektując i dopuszczając do faktu, że ktoś inny może mieć swoje własne zdanie :)

Źle odrobiłeś lekcje :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientacja seksualna rodziców ma znikomy wpływ na orientację seksualną dziecka (odsyłam do badań na ten temat).

masz badania

Mark Regenrsu z uniwersytetu w Teksasie przeprowadził jedno z badań na grupie blisko 3 tys. losowo wybranych dorosłych Amerykanów. Zgodnie z tzw. złotym standardem, obejmującym 40 kategorii różnych zachowań emocjonalnych i społecznych, analizował postępowanie wybranych osób. U grupy osób, wychowywanych przez homoseksualistów, odkryto aż 24 rodzaje negatywnych skutków wychowania. Potwierdzono także, że dużo lepiej mają radzą sobie osoby rozwijające się w stabilnych rodzinach, opartych na małżeństwie kobiety i mężczyzny. Osoby takie mają m.in. większe szanse na odniesienie sukcesu życiowego, a więc nie są zagrożone ubóstwem itp.

Autor projektu badawczego doszedł do wniosku, że 12 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę i 24 proc. tych, którymi opiekował się ojciec gej przyznawało, że myślało ostatnio o popełnieniu samobójstwa. Dla porównania w przypadku kompletnych rodzin i samotnego rodzica biologicznego odsetek dzieci rozważających odebranie sobie życia wyniósł 5 proc. 28 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę podawało, że nie ma obecnie pracy. Do braku zatrudnienia przyznawało się 20 proc. dzieci wychowanych przez ojca geja, a tylko 8 proc. z kompletnych rodzin biologicznych i 13 proc. wychowanych przez jednego rodzica.

Aż 23 proc. dzieci wychowanych przez matkę lesbijkę mówiło, że było „dotykane seksualnie” przez ich rodzica lub jej partnerkę. Odsetek ten w przypadku pełnej rodziny biologicznej wyniósł 2 proc., w przypadku ojca geja – 6 proc. natomiast pojedynczego rodzica – 10 proc. Kolejna zatrważająca statystyka dotyczy sytuacji, kiedy osoby w pewnym momencie zostały zmuszone do seksu wbrew ich woli. Dotyczy to 31 proc. tych wychowanych przez matkę lesbijkę, 25 proc. przez ojca geja i 8 proc. z pełnych rodzin biologicznych.

40 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. wychowanych przez ojca geja miało romans w czasie małżeństwa lub wspólnego mieszkania z partnerem. Do tego typu sytuacji przyznało się 13 proc. tych wychowanych w rodzinach tradycyjnych. 19 proc. wychowanych przez matkę lub ojca homoseksualistów przechodzi lub ostatnio przechodziło psychoterapię. Tymczasem o potrzebie konsultacji z psychoterapeutą mówiło 8 proc. wychowanych w rodzinie biologicznej.

20 proc. wychowywanych przez matkę lesbijkę i 25 proc. przez ojca geja podawało, że nabawiło się infekcji przenoszonych drogą płciową. Odsetek takich przypadków w odniesieniu do dzieci z rodzin tradycyjnych wyniósł 8 proc. 61 proc. wychowanych przez matkę lesbijkę i 71 proc. wychowanych przez ojca geja określało siebie jako „całkowicie heteroseksualnych”. Do takiej tożsamości przyznawało się natomiast 90 proc. tych wychowanych w pełnej biologicznej rodzinie. Najnowszy raport oparty jest na danych zgromadzonych w projekcie New Family Structures Study, gromadzącym odpowiedzi udzielone przez 3 tys. młodych osób dorosłych – w wieku od 18 do 39 lat. 175 z nich miało matkę lesbijkę a 73 ojca geja. Porównując z odpowiedziami tych wychowanych w rodzinach z obojgiem heteroseksualnych rodziców biologicznych, próbowano ustalić komu z nich wiedzie się lepiej w oparciu o 40 różnych wyznaczników, dotyczących wymiarów życia socjalnego, emocjonalnego i relacyjnego.

Teraz o badaniach na które się powołujesz

Niedawno w periodyku „Social Research Science” znalazła się również analiza prof. Loren Marks z uniwersytetu w Luizjanie. Profesor krytycznie odniosła się do raportu Amerykańskiego Stowarzyszenia Psychologicznego nt. homoseksualnych rodziców, chętnie cytowanego przez środowiska LGTB. Raport stwierdza m.in., że nie ma różnicy między wychowywaniem dzieci przez normalne pary a pary homoseksualne. Prof. Marks skrytykowała raport APA m.in. za to, że swoją analizę przeprowadziła na niereprezentatywnej próbie. Do badań wybrano niewielką grupę dzieci wychowywanych przez zamożne i dobrze wykształcone białe lesbijki.

Poszperaj i poszukaj badań kanadyjskich lekarzy oni przeprowadzili obiektywne badania .

Natury się nie oszuka i tyle - krótka piłka (a tym co powołują się na homoseksualizm wśród zwierząt polecam badania obrazujące dlaczego do niego dochodzi - wyładowanie agresji, pokazanie dominacji itp)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koniec definicja słowa tolerancja :

poszanowanie poglądów, zachowań i wyglądu innych ludzi

proszę mi wskazać gdzie jest akceptacja, gdzie jest wyrażanie zgody za uznawanie za normalne czegoś co normą nie jest, gdzie jest propagowanie , popularyzacja i najważniejsze - gdzie w znaczeniu tego słowa jest wyrażanie zgody czy przyzwalanie ??

Tyle mojego w sprawie tolerancji, jak ktoś nie potrafi zrozumieć tego słowa to już nie mój problem ale niech z łaski swojej nie rozumiejąc znaczenia niech sobie tym słowem gęby nie wyciera .... :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i tymi mądrymi słowami Beerbanta można zamknąć temat odchylenia od natury.

Tak na rozluźnienie, może o tym pogadamy :D

Dendrofilia – parafilia mająca polegać na osiąganiu spełnienia seksualnego poprzez bliski kontakt fizyczny z drzewem oraz jego poszczególnymi partiami jak np. dziuplami, konarami, liśćmi, korzeniami. Pierwsza wzmianka w Internecie pochodzi z 1985[1].

Pomóż mojej córce - 1% z podatku dla Oli. Wypełniając PIT wpisz w rubryki:

KRS: 0000050135 CEL SZCZEGÓŁOWY: BORI Ola na Fecebooku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności