Skocz do zawartości

ach, cóż to był za ślub


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zastanawiałem się po co tyle szumu, a właściwie dlaczego? Doszedłem do wniosku, że homoseksualiści/trans itd. nie akceptują samych siebie, własnej odmienności. Nie będąc w stanie zaakceptować własnej inności próbują z niej uczynić normalność. Chcą "udawać" heteroseksualne małżeństwa, chcą "udawać" heteroseksualne rodziny.

Małżeństwa w obecnej formie, będące zresztą wytworem kościoła. Stąd cały sprzeciw dla racjonalnych argumentów. Dzięki swoim działaniom zamiast być akceptowani przez społeczeństwo, robią sobie coraz więcej zagorzałych wrogów.

Co do drugiej strony dyskutującej tutaj - bardziej bym się spodziewał takiego zaangażowania w temacie np. "czy kobiety powinny chodzić latem topless" :D

No chyba że lubicie pogadać o gejach...

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Trotyl, po przebytej procesji dziś dałeś mi do myślenia. Zamiast o cyckach, to my o gejach. Jesteśmy chyba bardziej nienormalni niż oni... albo chcemy uniknąc sytuacji, że kiedyś na weselacxh naszych dzieci rodzicami wybranki/ka naszego dziecka będą dwie mamusie / dwoje tatusiów.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualiści byli, są i będą - jest tylko jedna różnica, mają drugą stronę do dyskusji. Dyskutując o homoseksualizmie nieświadomie go promujesz - radzę w takim razie promować heteroseksualizm ;]

E:

rodzicami wybranki/ka naszego dziecka będą dwie mamusie / dwoje tatusiów.

Przy populacji homo+trans+bi ~max 3% masz małą szansę na to ;)

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak to na PiO bywało, zejdźmy na tematy cyczkóf.

@Beer zarzuć jakieś zdjęcie z dwoma pączusiami. Tylko nie wypelniaj ich miłością jak na jakimś zapodanym tu jotpegu czy gifie wcześniej ;)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie będą, nic mi do tego że lubią własne dziurki.Ale stanowcze NIE dla adopcji dzieci.

Dokładnie tak samo uważam, ale dodałbym jeszcze do tego fakt,zeby mnie geje nie terroryzowali sprawianiem sobie czułości w miejscach publicznych, w telewizji itd. W obliczu dwóch obmacujących się facetów moja tolerancja zostaje wystawiona na ogromna próbę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w temacie np. "czy kobiety powinny chodzić latem topless"

Masz moje 3 x TAK :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to ciekawy temat ale najpierw zająłbym się innym, czyli jak pozbyć się całej antypolskiej zarazy w postaci rządu. Jak zmienić ten kraj 3go świata w miejsce, gdzie dla przeciętnego kowalskiego po prostu dałoby się żyć. Jak odzyskać to wszystko co antypolscy złodzieje rozdali obcokrajowcom. Jak już te problemy zostaną rozwiązane (co nie nastąpi przez najbliższe 50-100 lat) wtedy można myśleć nad kwestią tolerancji, adopcji i aborcji bo nic innego już nie będzie do roboty :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie! My tu w większości na forum heteroseksualiści jednoczmy się, a nie dzielmy! Trzeba zwalczać tą plagę, która się tak afiszuje wszech i wobec!

Zjednoczmy się!

P.S. Jak coś, to zaznaczyć tekst.

Linkuj dalej i nie pier*ol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności