Skocz do zawartości

ach, cóż to był za ślub


bori79

Rekomendowane odpowiedzi

I dużo bardziej tolerancyjna. A bardziej, bo mam naprawdę coraz większe przekonanie, że największe problemy z tolerancją chyba mają te osoby, które strasznie mocno zarzucają jej brak dla wiekszości społeczeństwa tego kraju.

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 129
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kredens - albo jesteś marnym prowokatorem (mam nadzieję) albo reprezentujesz typ ludzi za który mi wstyd. Rząd jest spoko bo został wybrany demokratycznie. Tolerancja, Palikot na prezydenta. Zmienić flagę na różową, imiona męskie zmienić na żeńskie i na odwrót. Nie ważne, że kraj rozkradli bo przecież rząd jest spoko. Nie ważne, że kraj to ruina. Zagłosujmy na Palikota i jedźmy do Anglii talerze zmywać bo tam jest lepiej.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak rząd nie jest spoko to po co go ludzie wybrali?

Nie wiem po co ale wiem dlaczego ...

Ludzie łykają kłamstwa jak pelikany świeże ryby ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a łykają dlatego że są głupi.

Bo jak można uwierzyć że Tusk każdemu ileś tam latkowi (nie pamiętam już) podaruje laptopa?

Nawet dzieci w to nie wierzą.

Zagłosujmy na Palikota i jedźmy do Anglii talerze zmywać bo tam jest lepiej.

Typowe polskie myślenie loosera. "Jestem gorszy, nadaję się tylko do zmywania talerzy."

Żadnej ambicji, żadnego pozytywnego myślenia. To jest właśnie polactwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typowe polskie myślenie loosera. "Jestem gorszy, nadaję się tylko do zmywania talerzy."

Żadnej ambicji, żadnego pozytywnego myślenia. To jest właśnie polactwo.

Chyba nie ogarniasz wielu znaczeń i ograniczyłeś percepcję :) polecam zapoznanie się ze znaczeniem takich słów jak:

"ironia"

"przekąs"

"aluzja"

"drwina"

i wiele innych :D

PS

"polactwo" wbrew pozorom pomocne jest w zachowaniu tożsamości narodowej i kultury ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Woody Allen popełnił kiedyś film :

https://www.filmweb.pl/film/Wszystko,+co+chcieliby%C5%9Bcie+wiedzie%C4%87+o+seksie,+ale+bali%C5%9Bcie+si%C4%99+zapyta%C4%87-1972-11802

tam jest fajna nowelka o pasterzu zakochanym w owcy któremu te owieczkę "odbija" jego psychoanalityk :D

everything-about-sex-6.jpg

Cały film rewelka

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności