Skocz do zawartości

Gdzie my żyjemy ?


KuRT

Rekomendowane odpowiedzi

Mógł nigdy się tego nie nauczyć, np. rodzice alkoholicy nie mieli dla niego nigdy czasu, wychowany na ulicy pośród drobnych złodziejaszków, dla których liczy się alkohol i zadymy... od kogo miał się nauczyć moralności ?

Nie zawsze tacy są najgorsi, potrafili zachowywać się w miarę przyzwoicie (doświadczenia z internet cafe).

Jaki cel ma kara dla dorosłego lub prawie dorosłego przestępcy - wychowywać go? Żarty, jeśli kilkanaście lat nie wystarczyło do tego to co ma dać kilka lat w zawiasach? Niektórzy mają po kilka wyroków i dalej na wolności bo nie ma miejsc w więzieniach no i robi dalej swoje bo nawet jakby chciał pracy to jej nie dostanie.

Co będą robiły dzieci takiego obywatela jak podrosną?

Nigdy nie złożyłem kompa. Nigdy nie napisałem ani linijki kodu w C,C++, Pascalu, Visual Basicu...Nigdy nie zrobiłem poprawnej stronki w HTMLu.
Pomimo tego mam dobre samopoczucie i jestem z siebie dumny ;) Tylko tutaj tak tanio papier ksero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 31
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności