Skocz do zawartości

Problemik :P


LottoMan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam taki problemik na sercu mam parę domen na jednym serwerze dwie z nich to lottoman.com.pl i wyniki-lotto.pl i teraz chciał bym zmienić IP tak aby google widzialo ze wyniki-lotto.p ma swój oddzielny numer IP czyli całkiem inny jak lottoman.com.pl

I napisałem w tej sprawie do admina serwera napisał i cos takiego:

Na jednym koncie nie mozemy ustawic wiecej niz jedengo adresu IP. Zostal Panu przydzielony adres 83.149.77.188 (inny niz glowny adres serwera) i taki adres bedzie miala kazda domena skonfigurowana na koncie lottowin.

wcześniejsza odpowiedz od admina była następująca:

Adres serwera to 83.149.77.186 (jest to rowniez poprzedni adres domeny wyniki-lotto.pl), natomiast obecnie ma Pan ustawiony dla domeny wyniki-lotto.pl adres IP 83.149.77.188. Prosze napisac na czym polega klopot?

Jezeli waszym zdaniem są inne sposoby na zmiane IP aby google nie wiązało strony z innymi moimi stronami to proszę o pomoc co zrobić albo polecić mi dobry hosting gdzie to nie będzie żadnym problemem

Aktualne wyniki lotto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[edytowane - Erbit]

Nie cytuj bez potrzeby, oszczędzaj bazę forum.

Wiecie o co w tym chodzi :-)

Jezeli zalozy Pan nowe konto wtedy bedzie ono znajdowalo sie na innym serwerze i adres IP bedzie inny. Jezeli chce Pan aby Pana adres IP byl inny niz adres serwera, nalezy go wykupic tak jak w przypadku tego konta.

Aktualne wyniki lotto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo wiem o co chodzi ? chcesz te usługe za darmo ? :D tak to tylko w erze :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość "hostingów" przynajmniej dla konta resellera umożliwia dokupienie dodatkowego adresu IP całkowicie dedykowanego dla Ciebie lub dodatkowego, ale wykorzystywanego też przez innych userów firmy hostingowej.

Oczywiście tak jak nadmienił Erbit będzie to adres z pobliskiej numeracji no i oczywiście jeszcze temat samej geolokalizacji serwera możesz brać pod uwagę - a tego na jednym serwerze nie zmienisz :P. Zapytaj dostawce czy umożliwia wykupienia oddzielnych - dodatkowych adresów IP i przypisanie ich do twoich poszczególnych domen. Koszt będzie zależny od tego czy jest to IP dedykowany tylko dla Ciebie, czy też dodatkowy, ale wspólny dla grupy userów serwera.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności