Skocz do zawartości

Przekierowanie domeny w home.pl


jarpur2

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zwracam się z prośbą o radę w przekierowaniu domeny. Napewno wielu z Was ma wykupione domeny w home.pl i wie jak wygląda panel do konfiguracji. Otóż moja sprawa wygląda następująco.

Posiadam wykupioną domenę i konto www w onet.pl. Domena ma ok 2 lat dlatego będzie domeną wiodacą.

www.xy.com.pl wskazuje na konto techniczne www.republika.pl/costam

Obecnie zakupiłem za pośrednictwem home.pl domenę www.tqpdfffz.eu . Będzie ona pełniła funkcję domeny raczej prestiżowej (dodatkowej). Jak powinienem wypełnić pola w panelu administracyjnym home.pl aby wszystko było ok (nie było jakiegoś duplicate content czy czegoś takiego) a po wpisaniu www.tqpdfffz.eu pojawiała sie strona xy.com.pl.

Czy w okienku przekierwanie powinna być wpisana domena com.pl, konto techniczne republika.pl/costam, jest tam jeszcze mozliwość wpisania host oraz ip (nie wiem o co chodzi), a ponadto można wpisać zewnętrzny serwer dns. Czy takie przekierowanie wystarczy aby wyszukiwarki nie indeksowały tej domeny osobno?

Zauważyłem, że ponadto onet chyba oferuje możliwość powiązania (czy też przeniesienia, nie jestem pewny) domeny eu z ich usługami.

Będę bardzo wdzięczny za ewentualne podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności