Skocz do zawartości

Postawienie strony na TOP1


skorpionek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z góry przepraszam za niejasny tytuł ale nie miałem pomysłu jak to ładnie ująć w kilku słowach.

Znalazłem frazę (branża + miasto), która jest praktycznie dziewiczym terenem jeśli chodzi o SEO, a nieźle się na niej zarabia (miasto ponad 150tys. mieszkańców). Według AdWords ma ona 1300 wyszukań miesięcznie ale nawet bez tego wiem, że jest na to spory popyt. Strona, która jest na 1 miejscu ma uwaga...176 BL z 32 domen (dane z ahrefsa) i to w większości z bardzo przeciętnych stron (żeby nie powiedzieć słabych). Na początku myślałem żeby wybrać kilka firm o tym profilu i pochodzić, przedstawić ofertę pozycjonowania ale wpadłem na inny pomysł, którym chciałem się z Wami podzielić oraz zapytać o opinie bardziej doświadczonych kolegów. Planuję zrobić stronę, na której będzie oferta pozycjonowania tej frazy oraz telefon kontaktowy do mnie. Bez slow kluczowych w urlu, tylko w title, napisać z 1000 znaków tekstu (mało słów kluczowych w treści) i wypozycjonować na TOP1. Myślę, że zajmie to max miesiąc. Później podzwonić po firmach i zaproponować żeby sobie tą frazę wpisali i zobaczyli TOP 1....i licytacja kto da więcej. Co sądzicie o tym pomyśle? Klient widzi realne wyniki firmy (mam DG więc nie ma problemu z fakturami) i wie za co płaci...Robiliście kiedyś coś takiego? Macie jakieś spostrzeżenia, opinie na ten temat? I ostatnie pytanie...czy za taką treść mogę się spodziewać bana/filtra od google? Chodzi o samą treść, nie sposób linkowania. Mogę to oczywiście zrobić w tradycyjny sposób ale chciałbym zobaczyć czy taki "eksperyment" wypali :)

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dzielisz skórę na niedźwiedziu. Ty myślisz że go upolujesz ale czy tak będzie to już jest nie takie łatwe. Twoje pozycjonowanie po takim pytaniu może odnieść taki efekt że ta strona będzie jeszcze niżej niż jest bez niego.

Serwis internetowy ToTemat działa od 2020 roku. Publikujemy artykuły na różne tematy techniczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strona, która jest na 1 miejscu ma uwaga...176 BL z 32 domen (dane z ahrefsa)

uwaga, jesteś pewny ze to wszytko???

Co sądzicie o tym pomyśle? Klient widzi realne wyniki firmy (mam DG więc nie ma problemu z fakturami) i wie za co płaci...Robiliście kiedyś coś takiego?

nie, to ty wymyśliłeś :D "sposób" stary jak świat i średnio skuteczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.i licytacja kto da więcej

Jak znam życie będą licytować aż zatrzymają się na dziesięciu pierdyliardach ... Potem to już tylko podróże na księżyc ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hurysy i odaliski szybko mi się nudzą :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności