Skocz do zawartości

Co w życiu robiłem :)


Irek

Rekomendowane odpowiedzi

No dobra miałem też okazję przez 2 dni myć samochody na myjni ręcznej, po pierwszym dniu miałem ręcę od tego szorowania twarde jak kamień, że nawet długopisu nie mogłem utrzymac. Zdarzyło się też kilka razy stać na promocji w sklepie, chodzić przebranym za elfa, prowadzić kursy maszynopisania... ale wszystko to były kilkudniowe-tygodniowe przygody ;).

Jeden dzień "pracowałem" jako akwizytor smile.gif do momentu kiedy nie zobaczyłem grupy wariatów tańczących i śpiewających przed i po "pracy" piosenek w kółeczku i opowiadających ile wcisnęli ludziom karnetów do jakiejś chińskiej restauracji biggrin.gif

Hi hi też to pamiętam i też t był jednodniowy epizod... na początek dnia były pajacyki, motywacja przed wyjściem w teren. Ja się do tego nie nadaję, ale widziałem tak umotywowanego gościa, że sprzedał staruszce zwykły kamień chodnikowy za 10zł. :D Inny przy każdym niepowodzeniu mruczał do siebie... "Jestem najlepszy, jestem najlepszy, najlepszy, jestem super... :D "

Z zadań typu "mission impossible " to było przyjęcie towaru na otwarcie sklepu ok. 40-50 palet zawalonych towarem ... brakowało kliku paczuszek gum.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 36
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Roznosilem ulotki kredyty, pizza, kilkanascie firm. Chodzilem na castingi, mialem sesje zdjeciowa, robilem rurobomby. Hmm... bawilem sie w hipowca dresowe spodnie spuszczone potem zostalem dresem :)

Fascynowaly mnie znaki na banknotach . Troche uczylem sie grac w domu jak dj cwiczylem ... wyslalem swoje techno do wytworni mialem podpisac ze oni przejmuja moja kasete cos takiego TECHNO za kontrakt... Przygode pozycjonowania zaczolem od wybicia przez przypadek slowa na google i onet Kredyty 8, kredyty gotowkowe 1, kredyty konsolidacyjne 6, kredyty dla ludzi 1, dobre kredyty 1, dogodne kredyty 1. I Tak juz siedze na tym necie dziennie po kilkanascie godzin, tez w nocy jak spac nie moge...

Poczuj sie swobodnie w swoim domu wybierz rolety warszawa dla wiekszego komfortu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiaciarz (pracowałem w kwiaciarni), agent ubezpieczeniowy, agent (pośrednik) nieruchomości, prawnik (to najwięcej), redaktor magazynu, przedstawiciel handlowy, administrator całkiem sporego portalu, a nawet dwu.

A z najgłupszych rzeczy - w wielu lata 11 porwałem 9 letnią koleżankę. Szukały nas 2 drużyny harcerskie, policja, kilkudziesięciu sąsiadów, ponoć już uzgadniano, ze na poszukiwania mają wypuścic na Kraków żołnierzy ze służby zasadniczej. Nikt nas nie znalazł, znudziło mi się i sam odprowadziłem koleżankę do jej domu ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grałem w kosza w stali bobrek bytom. grałem w kosza w reprezentacji w liceum.

hej, ja sie pytom, gdzie jest ta Stal Bobrek Bytom ;)

tak sie krzyczalo na meczach Mazowszanki Pruszkow :D

klub z pieknymi tradycjami: Korytek, Bacik... pozniej Sobacki, Pluta, Bagatskis...

właśnie wtedy grałem w drużynie (rocznik niżej niż kadeci) jak Korytek i Bacik grali w pierwszym skłądzie :)

niestety mało kogo pamietam, kto wtedy grał ze mną, może ktoś z nich teraz gra w jakimś zespole z I ligi ?

ale w liceum w reprezentacji grałem razem z Pawłem Surówką ;) - teraz gra gdzieś w Iszej lidze - bardzo barwna postać. graliśmy kiedyś międzynarodowy turniej na Śląsku - łącznie 4 mecze, Paweł zagrał TYLKO w jednym meczu, zostając królem strzelców całego turnieju - 68 pktów ;)

PS Kurt - jestes z bytomia ? smile.gif ja z rudy nawet blisko mamy smile.gif

nie nie jestem z bytomia, ale z miasta obok rudy - Świętochłowic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności