Skocz do zawartości

Strona główna Google.pl


Karolek_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

zastanawiałem się ostatnio w jaki sposób Google uzyskuje PR 7 (poza oczywistym, że jest to jego dziecko) na swojej stronie głównej, na której nie ma żadnych treści. Przyjrzałem się więc źródle strony, która okazała się jednym wielkim ciągiem znaków. Zadałem sobie odrobinę trudu i sformatowałem ten kod. Zastanawiająca jest całkiem struktura tej strony...

Chciałem ten kod (sformatowany) wkleić do posta, ale okazało się, że jest za długi więc podłączam plik html :)

Tanie odnowienia domen! dactive.pl
Domeny *.pl za 69,99 zł, *com za 48,69 zł, com.pl za 56,30 zł - netto
Przy większej liczbie odnowień, możliwość negocjacji cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To właśnie nazywa się marketing internetowy. Możesz zrobić gów.no ale musisz to dobrze sprzedać.

Zobacz ile linków prowadzi do google.pl

https://pl.ahrefs.com/site-explorer/overview/subdomains/google.pl

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domena należy do Google więc nie widzę problemu aby sami ustawili sobie PR=11.

A tak poważnie wejdź na fora i szukaj- pełno odpowiedzi na pytania ludzi brzmi: sprawdź w google.pl,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności