Skocz do zawartości

Zatrudnienie pracownika


chcewypoczac

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko cholera czemu panie Blake w temacie o pracownikach i ZUSach znów zaczyna się o księdzach?

Nie rozumiem ale może to dobrze

Wiesz czemu? Bo jak ktoś do Ciebie pisze, że okrada Cię ksiądz to go bronisz a jak zwykły szary człowiek chce od tego chorego państwa parę złotych wyciągnąć to jest wg Ciebie gnidą i złodziejem. Chyba masz równych i równiejszych w tym kraju nie? Chłopakom w sukienkach wolno?

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak spytam, to będzie tylko i wyłącznie 300 postów i na tym koniec, czy to miesięcznie będzie po 300 postów, bo jak jednorazowo to nie możesz po prostu wyciągnąć z portfelu i dać mu do ręki? Tak jakbyś mu pożyczał kasę "na wiecznie nieoddanie" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Blake nigdy nie broniłem księży wielokrotnie wspominałem iż są takie przypadki które również neguje ( a pedofila nie ważne czy to ksiądz, czy zwykły człowiek po obcięciu jaj wsadziłbym do mrowiska), tylko zawsze podkreślam, nie wrzucajmy wszystkich do jednego worka oraz oddzielmy tych, którzy ową posługę świadczą dla dobra społeczeństwa (prowadzą sierocince, hospicja, domy opieki, itd mają inicjatywę do działania) a od tych którzy wożą się złotym Alfa Romeo

To tak samo jak z pozycjonowaniem są firmy niewielkie, które skutecznie osiągają dany efekt, oraz ta największe marki których celem jest naciąganie klientów, wszędzie panuje ten sam schemat działania..czy to rozważny kierowca kontra debil, czy to uczciwy sprzedawca kontra [ nierzetelny partner ]

Ale dlaczego tak bardzo uczepiliście się księdza? Jak chce wyciągnąć to niech wybierze alternatywę (na pewno udawanie inwalidy w ZUSie nie jest dobrym rozwiązaniem, i etycznie zdrowy człowiek itd?) udawanie owego inwalidy na krótką metę nie będzie korzystne, zresztą nigdy nie powiedziałem iż okrada mnie ksiądz od zawsze pisałem, iż każda złotówka jest tą którą przekazuje świadomie na ofiarę, tak jak wszelakie datki, nikt mnie do niczego nie może zmusić (poza przestrzeganiem prawa, choć i je łamie zwłaszcza drogowe bo jest dla mnie kretyńskie w tym kraju, jak i etyki ludzkiej czyli szanowania ludzi nie za to co mają, tylko jacy są )

Korzystajmy z tego co nam dane

Google i pyk miejsce numer 1 ;)

https://www.bierzdota...aniesz-dotacje/

no nie mówcie mi, że nie warto z takich opcji korzystać?

A tu typowo pod pracę zdalną

https://doradztwo-dotacje.pl/tag/zdalna-praca/

Sami uczycie mnie korzystania z wyszukiwarki :P

Idę kosić trawnik i ładna pogoda jest

Miłego wam życze

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idę kosić trawnik i ładna pogoda jest

To samo mnie czeka... Ale przynajmniej słońce widać od dłuższego czasu.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byc konkretnym imbecylem,zeby próbować wyłudzić 500 zł renty, tylko po to,zeby nie zapłacić składek

Właśnie mamy takie społeczeństwo, które zamiast pracować uczciwie i zarabiać kombinuje jak oszukać Państwo.

Następnie, zastanawiamy się dlaczego jest kryzys.

Dla mnie osobiście wszelkiej maści wyłudzacze i kombinatorzy powinni iść na długie lata do więzienia.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba byc konkretnym imbecylem,zeby próbować wyłudzić 500 zł renty, tylko po to,zeby nie zapłacić składek .

mowa była o zwykłym orzeczeniu o stopniu niepełnosprawności, które nie daje podstaw do korzystania z kasy ZUS, mylisz pojęcia.

Nie zmienia to faktu, ze trzeba być debilem,żeby takie coś robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co skubać ZUS, mają przecież ogromne wydatki:

https://www.fakt.pl/ZUS-kupuje-samochody,artykuly,214609,1.html

Nie wiem zaś kto sie nasłuchał głupot o rentach przyznawanych "jak popadnie", pewien znajomy jeździ na wózku i odebrali mu rente bo może pracować, więc bez przesady żeby zdrowym dawali :D

Może było tak kilka/naście lat temu ale nie obecnie.

SZUKASZ NAPRAWDĘ DOBRYCH I TANICH PROXY ?

Proxy w ilości 70 tys. wymieniane cyklicznie, stabilność anonimowość i nielimitowany transfer:

KLIKNIJ I KUP LUB PORÓWNAJ WSZYSTKIE RODZAJE PROXY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności