Skocz do zawartości

Manifestacja pod siedzibą Google


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

- paru spamerom stronki wyleciały

Widzę iż koledze podobają się SERPy i współpraca z Wujem ?!

A ja widzę , że kolegi zwoje nie funkcjonują poprawnie albo kolega ma obniżkę intelektualną spowodowaną wysokimi temperaturami.

Więc wyjaśniam koledze (niech się kolega skupi , wiem , trudno ale kolega się postara). jeżeli organizuje się jakąś akcję to zawsze trzeba być przygotowanym na kontrargumenty i próby deprecjonowania protestujących , tak więc zaprezentowałem pierwszą z brzegu reakcją (jaką dziecko by przewidziało) drugiej strony.

Kolega zrozumiał teraz ? Czy mam jeszcze raz od początku zaczynać od historii prawa, retoryki, ludzkich odruchów, socjologii i tak dalej ...

Ale ostrzegam natłok informacji może być dla kolegi niebezpieczny .....

:D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zrobić w proteście okupacje kibli przez właścicieli seokatalogów ....

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza podstawowa sprawa - korpo ma w kieszeni wielu polityków (lobbing na całego) ale żaden z nich nie odważy się zanegować łamania prywatności, łamania praw autorskich ani monopolu czy niejasnych rozliczeń finansowych (AdSense) . Taką drogą można coś ugrać...

PS. Beer - Ty byś pewnie wolał manifestację pod siedzibą SS

Postaram się dać sobie radę sam - w przeciwieństwie do innych nie mam pełnych gaci ...

Nie sądzę żeby ktoś tutaj miał pełno w gaciach. W innych krajach ludzie potrafią się motywować i robić z tym porządek. A Polska jest takim krajem w którym ktoś pracuje, robi swoje, zarabia, przyjdzie jakiś ku*** i da mu 500 zł na rękę a typowy Polak z Kalafiorni odpowie prostym stwierdzeniem "Jakoś to będzie". Typowy polak to jak będzie trzeba to będzie wygryzał resztki trawy z gleby a w dni deszczowe będzie popijał wodą z kałuży. A to nie o to chodzi. Doskonale znam myślenie typowego Polaka a sam działam głównie na rynkach zagranicznych bo widzę po ludziach jak to życie w tym kraju wygląda - ciągłe narzekanie i lament. Mimo tego, że z tym krajem nie wiele mnie łączy, oprócz tego że tutaj mieszkam to z chęcią pomógłbym ludziom którzy chcą coś tutaj zrobić. Lepsze to niż zakładać ręcę i sr** pod siebie.

BTW. wyobrażacie sobie jakby Niemcowi czy Angolowi podnieśli cenę paliwa na 5 jednostek tak jak to jest u nas? Przecież to była by krwawa wojna w kraju. U nas natomiast Polak stwierdzi krótko, zwięźle i na temat "Jakoś to będzie".

Bez urazy, ale jak widzę jakikolwiek wątek społeczno-polityczny, zawsze się znajdzie ktoś kto narzeka na narzekanie swoich rodaków (sorry za tautologię). Jeśli chcesz zobaczyć jak naprawdę się żyje z takim podejściem do życia jakim opisałeś Polaków, zapraszam zamieszkać w dowolnym miejscu za wschodnią granicą i aż do Pacyfiku :)

Pozycjonowanie w Yandex - piszę o pozycjonowaniu w krajach wschodnich
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wypadku "narzekanie na rodaków" jest trochę uzasadnione bo niestety ale jeszcze nie dorośliśmy do "społeczeństwa obywatelskiego" brutalna prawda jest taka, że ruszamy własne dupska wtedy gdy nam się pod nimi pali ale palić musiało by się przeważającej większości ...Internet doprowadził do deprecjacji "słów idących w czyny" ... Niestety ...

Poza tym ten słomiany zapał .... :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę iż koledze podobają się SERPy i współpraca z Wujem ?!

a co to ma wspólnego z podobanie się?

robią co chcą bo to ich grajdołek -> nawet jak od jutra znajdą się w topach strony w kolorze zielonym bo cuttis po kilku drinkach tak wymyśli to też na to nic nie poradzisz :)

dopóki będzie monopol dopóty będzie taki stan jak teraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna inicjatywa intruder 100% poparcia, optuje za Wrocławiem ale wawa też nie jest zła.

Zgadzam sie i nie zgadzam z Breebantem trzeba próbowac i nie można mówić że to guzik da, z drugiej Beer ma racje przyjedzie nyska weźmie dla przykładu 2 czy 3 osoby i reszta się rozejdzie, to by było bez sensu i tylko bysmy się ośmieszyli, bo nawet babcie z radia maryja by sie nie ugięły :D Niestety nasza mentalnośc i "miłośc" do bliźniejgo zwłaszcza jak jest z tej samej branży jest dosyc charakterystyczna dla Polakó i to w skali światowej :)

ale jak mówi ferdek nalezy mówić , trzeba mówic:)

Dlatego opcja w formie zabawy jest optymalna, bez spinek zrobić spotkanie odpierdzielić se taki piknik a transparenty niech sobie stoją, taki cichy protest :) Kto wie może własnie tym przyciągniemy uwage mediów bo jak narazie wszyscy co robią protest to krzycza lub cos rozdubczaja a tu taki cichy niech transparenty krzyczą za nas i zamiast pretensji do google na nich może jakies hasła do przeciętnego kowalskiego np. Uzywasz Gmail wiedz że twoje dane są zbierane.

Korzystasz z Adwords = Przepłacasz itp itp :D

Ps. mozna by tez stanąc przed siedzibą googla z dziesiątkami karteczek z logiem BINGA mogło by ciekawe foto wyjść i może by jakiś reporterzyna łapnął je, może by to trafiło do tych od Binga w kuluarach by se opowiadali patrz w Polsce gdzie google ma 99% rynku dziesiątki osób z logiem Binga i hasłami. "Bing chyba zaspał" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, można by zrobić akcję poparcia korpogoogle w dążeniu do monopolu , wyłudzania danych osobowych, śledzenia i zbierania danych przez nich.

Pod sztandarami , transparentami , hasłami:

Google w każdej lodówce i sraczu

Okulary Google dla polskich polityków

Większe otwarcie służb specjalnych dla Google

Żądamy coraz powszechniejszej inwigilacji

Google broni, Google chroni, Google zawsze nas obroni

Precz z prawami autorskimi oddajcie wszystko Google

i tak dalej i tak dalej

:D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie cos takiego miałem na myśli , teraz ludzie maja już dośc problemów i starają sie za wszelką cene jej omijać, taki typ protestu może przynieśc wymierne korzyści i to na szersza skalę bo byc może w stadzie zacznie więcej osób się zastanawiac i interesowac te co to jakies jaja były i zaczna drążyć, a jak zaczna drążyc to juz nikt ich ani fali nie zatrzyma .:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pod siedzibą we Wrocławiu to wpisać mnie na listę...

CPM Leader - Najlepsze Reklamy CPM w internecie...

AdFreestyle - Najlepsze Reklamy CPC w internecie...

CPM Fun - Najlepiej płatne Reklamy CPM w internecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Berr czy Ty masz coś wspólnego z tym analitykiem CIA, który uciekł do Hongkongu :nonono:

Powiedzmy, że lubię analizować :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie mogę wziąć udział w manifestacji.

Proponuję aby opracować logo rozpoznawcze akcji. Logo można zamieszczać na stronach www, autach, transparentach etc...

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie cały czas korci dobranie się im do (_!_) od strony praw autorskich i wykorzystywania pozycji monopolistycznej w celu zbierania danych ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim będziecie cokolwiek robić, krzyczeć, głosić, walczyć jedna sprawa, dokładnie przeanalizować kto jest właścicielem gruntu ;) na którym bedziecie stać :)

To mówię z doświadczenia;)

Lepiej Logo na gołych damskich ciałach ;) wtedy to ja mogę też do takowego manifestu dołączyć ;)

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności