Skocz do zawartości

Manifestacja pod siedzibą Google


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Tak, i środowisko SEO zostanie sprowadzone w newsach do poziomu sekt smoleńskich albo przykuwających się do drzew dziwaków (ale oni przynajmniej maja jakiś "szczytny" cel):-)

W najlepszym wypadku do femenu, ale to jeszcze trzeba mieć co pokazać ;-)

Chcecie zmieniać czyjś prywatny produkt, to kupcie akcje i przejmijcie kontrolę :-) Innego sposobu nie widzę.

A jeśli chcecie promować alternatywy dla Google (albo najpierw je stworzyć), to je promujcie gdzie się da. Od protestu pod siedzibą Google nikt nie zacznie korzystać np. z Binga.

Poza tym Google to dużo więcej niż sama wyszukiwarka i ciężko żeby po takich protestach ktoś przestał korzystać z gmaila, youtube, androida, chrome, earth, maps itd.

Nie neguję, że wyniki w Google są nie takie jakie powinny być, ale nie tędy droga.

Poza tym cały czas nie widzę tutaj informacji czemu ten protest ma służyć, jakie miałyby być postulaty itp. Powiedzieć: "Chodźmy sobie pokrzyczeć" łatwo, jeszcze trzeba wiedzieć co krzyczeć :-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda inicjatywa społeczna jest ważna nawet ta, która nie przyniesie wymiernych korzyści.

A tak która ośmieszy też przyniesie korzyści ?

Ośmieszy, dlaczego tak sądzisz?

Czy bierność i narzekanie jest lepszym rozwiązaniem?

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SzlafRock -> nawet jak dojdzie to do TV to wyjdzie jakiś rzecznik prasowy i zrobi dla googlasów najlepszą reklamę z tego jaką mogli by mieć :D argumentując jacy to oni dobrzy, ile dają za darmo i ogólnie nie wiadomo o co protestującym chodzi :D

imo będzie z tego zero pożytku a raczej odwrotny skutek do zamierzonego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ośmieszy, dlaczego tak sądzisz?

Czy bierność i narzekanie jest lepszym rozwiązaniem?

Nikt nie mówi o bierności, ja mówię o zrobieniu tego z głową a nie mając za argument wypieprzenie z serpów paru stronek :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że powiniem powstac Związek Zawodowy Seo POLSKA, którego głownym celem będzie m. in. pobieranie składek członkwoskich, gwarantujących np. SEO zasiłek dla osób wyraźnie pokrzywdzonych przez wujka Google. Składki powinny byc obowiązkowe i sprawiedliwe dlatego najlepiej zarabiający powinny oddawać do 40% wpływów, z wyjątkiem osób osiagajacych dochód powyżej 150k na rok ich obowiązywałaby ulgowa specjalnie obniżona składka w wysokości 67% przychodu.

Żeby ZZSP podołał licznym zadaniom jak organizacja PKSów lub urywanie od internetu nalezy stworzyć odpowiednie struktury administracyjne, ktore ułatwią cały proces i przy okazji będą zatroszcza się o zapominalskich składkowiczów. Dla najbardziej entuzjastycznych pomysłowi będzie czekać godziwa Seo Emeryturka, przyznawana w drodze losowania przez specjalnie powołaną w tym celu komisję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jestescie głupkami .

W sumie spamując np. fora oraz inne strony, to tak samo jakbyscie weszli do kumpla na chate i nasrali mu na srodku pokoju, a gdy ten kumpel was wywali na zbity pystk, to będziecie mieli pretensje do wszystkich tylko nie do siebie ...

Mając 50 platform oraz kilka forów internetowych stwierdzam, że osoby kupujące narzedzia SEO to w większości imbecyle,durnie,półgłówki itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziliśmy się w kulturze, która jest za bardzo friendly nawet jak nas ruchają w du*e. Swoją drogą ciekawe jak idą im updaty na geo, gdzie większość to muzołmanie. Tam chyba aż takich cięć nie robią, bo u nich to krótka piłka wysyłają kilku ludzi alllah akbar i po sprawie.. nie to co u nas jakieś protesty chcecie robić. Na takie demonstracje to się chodzi bić pedałów a samemu organizować, bo to żadna rozrywka ani tym bardziej skuteczna forma protestu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Urodziliśmy się w kulturze, .........

Obawiam się, że niektórzy nie urodzili się w żadnej kulturze

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli we mnie jest jeszcze jakas kultura, to jej resztki tracę, gdy staję w obliczu np. czegoś takiego

xyzr2o0m3hv7.jpg

(komentarze zaebrane z jednego bloga w 2 dni.)

oi84ywzji6b5.jpg

(takich blogów w 2 dni powstało 60 )

Te 2 dni nieuwagi, to koszt ok. 120 zł, bo proces tworzenia tego spamu wygenerował pond 150 G transferu

Posłuchajcie mnie dokładnie, a więc jeżeli chcecie protestować, to w pierwszej kolejności oprotestujcie własna głupotę, bo może będzie z tego jakiś pożytek na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności