Skocz do zawartości

Manifestacja pod siedzibą Google


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

nawet jak dojdzie to do TV to wyjdzie jakiś rzecznik prasowy i zrobi dla googlasów najlepszą reklamę z tego jaką mogli by mieć

Masz racje oczywiście że sie będą bronić (i bardzo dobrze) tylko co z tego :D

W każdej dziedzinie tak Polacy myślą i co mamy? Kraj trzeciego świata na skraju bankructwa, a wszyscy zaczną krzyrzeć głosno jak juz będzie za późno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

W każdej dziedzinie tak Polacy myślą i co mamy? Kraj trzeciego świata na skraju bankructwa, a wszyscy zaczną krzyrzeć głosno jak juz będzie za późno

jak mnie wkurzał wp i joomla to najpierw marudziłem a potem po porostu napisałem swój cms

jak widzisz krzyki to nie jedyna droga a już w ogóle bez sensu działanie jak ktoś ma w (_)(_) twoje zdanie, natomiast zawsze można zrobić coś co sprawę załatwi bez krzyków i permanentnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stworzyć własną przeglądarkę wg pomysłu Kaymana?

tym razem nie myślałem o wyszukiwarce jakie znamy :) więc problem widzę nie w funduszach a w oczywistych sprzecznościach interesów poszczególnych właścicieli stron :)

btw. na moje przeciętny wyszukujący ma w (_)(_) skąd dowie się o tym czego szuka a googlasy żerują na tym że do tej pory nie ma alternatywy dla ich produktu, a jak jest monopol to już hulaj dusza ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym poczekał na kolejny update Penguin 3.0 lub jakiegoś innego zwierzaka. Bo po takim update to nawet linki follow nie będą nic dawać tylko reklamy Adwords. Tu należało by stworzyć inną wyszukiwarkę od podstaw. Polacy "Kochają Google" a "Google kocha polaków" bo na ich naiwności zarabia, na reklamach i ten kapitał 290 mld dol nie jest z tego że są firmą no profit. Polacy pomału dostrzegają iż internet staję się komercyjny, i coraz to ciężej coś wypromować w necie, i te częste pomysły na demotywatory typu "koleżanka pokaże d**e albo c***ki to strona będzie odwiedzana. Następny update to na pewno zniszczy częściowo branże seo, Już wszyscy są podzieleni w branży.

@Beerbant zobie zobacz profl linków wp.pl, czy se.pl oni też mają linki z spamu a pomimo to wyświetlają się częściej w wyszukiwarce, i na wyższych pozycjach, jak się przyjrzysz to strony zapleczowych gigantów w Polsce również są w wpkat i seokatalogach i innych katalogach, a mimo to ich updaty nie ruszają. Jedynie tablica.pl ucierpiała co było tak bardzo dużo szumu, ale to nie od updatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie wkurzał wp i joomla to najpierw marudziłem a potem po porostu napisałem swój cms

Tylko pozazdrościć :)

jak widzisz krzyki to nie jedyna droga

Jest to ostateczna droga kiedy inne środki zawiodą. W tym wypadku krzyki mogą być mało efektywne ale już żarty i śmiechy z Kowalskiego to co innego, wystarczy zaszczepić trochę strachu w stadzie, reszta już pójdzie falowo i bezkosztowo :)

przekonać cały świat, żeby nie korzystał z G. i przerzucił się na np. Bing?

O nie ja jestem za istnieniem Googla, chyba że się nauczę zarabiać na Bingu :)

na moje przeciętny wyszukujący ma w (_)(_) skąd dowie się o tym czego szuka

Oczywiście większość, ale ta sama większośc jak słyszy moje prywatne dane w zestawieniu ze słowami sprzedaż, upublicznianie wpada w panikę :) Tak na prawde google szło by załatwic jednym artykułem w którym chociaz 20% stada uwierzy w jego treść, to reszta poleci jak fala tsunami kosztem 0$:D I nie mówie tu o upadku ale diametralnej zmianie jaką by musiało Google zrobić aby się utrzymać. Nie bez powodu google daje nam tyle zabawek i nas tak nimi mami, bo fajne sa nie powiem , ale coś za coś :D

Tu należało by stworzyć inną wyszukiwarkę

Ja nie chce innej, a Google jest takie jakie jest bo stado które tworzy jego wartość daje se na to pozwalać, oni tylko wykorzystuja możliwości naszej głupoty nie wiem czy można mieć im to za złe :D Po za tym po tych pingwinach i żyrafach spam wchodzi jak masełko. I jak tu nie kochac takiego wujka G. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ło tam porównanie z takimi wielkimi portalami.

One mają tyle BL że nawet jakbyście wszyscy tymi swoimi spamiarami zaczęli ich linkować to by nic się im nie stało.

Google po prostu przejęło wasz biznes. Ludzie zamiast płacić wam za pozycjonowanie będą płacić wyszukiwarce... i tyle. Do tego to zmierza. Pora się przebranżować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant zobie zobacz profl linków wp.pl, czy se.pl oni też mają linki z spamu

Na Twoim miejscu porównałbym jaki % linków mają i skąd a dopiero potem wyciągał wnioski :)

Ludzie zamiast płacić wam za pozycjonowanie będą płacić wyszukiwarce... i tyle

Ludzie po prostu będą w końcu płacić za SEO a nie za pozycje z gwarancjami za 9,90 ... I tyle :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu będą w końcu płacić za SEO a nie za pozycje z gwarancjami za 9,90 ... I tyle :)

Oj tak... nie kłam.

Jak google będzie chciało to tak wszystko pozmienia że łatwiej, taniej i lepiej będzie zapłacić wyszukiwarce. Nikomu się nie będzie chciało czekać na niepewny wynik podczas gdy drzwiami i oknami google będzie wszystkim wciskało adwords itp.

A na razie te updaty nie idą w dobry dla pozycjonerów kierunku.

P.S.

A 9,90 to idiota idiocie zawsze zapłaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak google będzie chciało to tak wszystko pozmienia że łatwiej, taniej i lepiej będzie zapłacić wyszukiwarce. Nikomu się nie będzie chciało czekać na niepewny wynik

To lepsze niż Bóg :D

A na razie te updaty nie idą w dobry dla pozycjonerów kierunku

Podaj jakiś dowód takiego stwierdzenia? Bo ja widze w co raz większym spamie jaki sie pojawia od czasu "updajtów" co raz większa potrzebę takich osób jak "pozycjonerzy" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie po prostu będą w końcu płacić za SEO a nie za pozycje z gwarancjami za 9,90 ... I tyle :)

To zaczną płacić za obsługę Adwords 999,90, łatwiej będzie firmie xxx przekonać że skoro im reklamy akceptują, to mają znajomości w Google, a one kosztują... :-)

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wrzucą screen z 23.59 danego dnia, że strona jednak się wyświetla na 1 miejscu:D

Poza tym w Adwordsach zawsze jest więcej chętnych niż miejsc, inaczej by Google zbankrutował, albo wprowadził minimalne stawki:D

Na razie im wystarczy rozdawanie kuponów do zwiększania CPC.

Marketing Internetowy - SEO/SEM - km-web.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym w Adwordsach zawsze jest więcej chętnych niż miejsc

Na razie

Google zdobyło władzę w krótkim czasie i sie nią zachłysnęła jak Hitler swoimi kampaniami.

Jak to się skończyło każdy wie, z google będzie to samo, kwestia czasu :D Każdy gigant pada poprzez własną pychę w końcu, i google tu nie jest wyjatkiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam taki przykład - wielu z Was wie, że McDonalds to nie jest najlepszy sposób żywienia się. Wielu z Was słyszało różne plotki, być może oglądało "Super Size Me". Wielu z Was i tak je w McDonaldzie ale kupując tam jesteś świadomi co kupujecie.

Chcę dokładnie tego samego w tym przypadku.

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności