Skocz do zawartości

Manifestacja pod siedzibą Google


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Równie dobrze mógłbym g...o jeść po co jeszcze za to płacić mcdonaldowi, zresztą ta sama sytuacja jest z żywnością z marketów gdzie albo mamy starą przeterminowaną z zachodu albo marnej jakości Polską (Polska żywność w Polsce w marketach zresztą to jest i tak rzadkość, Polacy wolą dawać zarabiać obcym zamiast swoim a potem lubią narzekać na ceny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co to mogę "protestującym" dostarczyć burgery :D

ham7.jpg

ham5.jpg

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj palec to chcą całą rękę echhh :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na blog to jest aż nadto tematów SEO i SS :D , poza tym na razie się uczę nowego "fachu" :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beerbant, ciekawi mnie niezmiernie czy po pstryknięciu fotki konsumujesz obiekt? Jeśli potrzebujesz osoby do konsumpcji to jestem gotowy. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie wpałaszował bym tego burgera ale bez tego mięsa

To Ty zjadasz jedzenie mojemu jedzeniu ? :D

Jeśli potrzebujesz osoby do konsumpcji to jestem gotowy.

Czasami zjadam, czasami nie daję rady , może tak koniec wakacji zrobi impreze w domku nad jeziorem na Kaszubach także czuj się zaproszony :)

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czym te frytasy robione?

To specjalny gatunek ziemniorów hodowanych w zachodniopomorskim na frytki dla koncernów, czasami kumpel mi przywozi parę kilo bo ogólnie żarcie sprzedawane w sklepach jest do (_!_) tak jak wyniki w google :P

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności