Skocz do zawartości

Manifestacja pod siedzibą Google


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Raczej naturalne linkowanie według wytycznych Google

Bo na 404 :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz tak na forum monopolisty

Tam nawet można twarde dowody przedstawiać, ale to i tak nic nie daje, chyba że dowody pokrywają się z "wytycznymi" :)

Mój znajomy który zaczął się interesować troszkę seo i którego tu już zjechano swoją drogą , powiedział mi ze 100 razy bardziej woli już zadawać pytania tutaj i być zjechanym bo mówi że zawsze jakiś kąsek informacji wyciągnie niż na forum "tych drugich" na którym mówi nic się nie dowiedział, a jest to przeciętny Kowalski, wnioski każdy sam se wyciągnie :D Analogiczna sytuacja jest w w wyszukiwarce w której ten śmietnik widzą już nawet Kowalscy, a co mnie cieszy reklamy adwords są co raz bardziej irytujace dla ludzi hehe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój znajomy który zaczął się interesować troszkę seo i którego tu już zjechano swoją drogą , powiedział mi ze 100 razy bardziej woli już zadawać pytania tutaj i być zjechanym

W pierwszej kolejność należy uczyć się podstaw samemu, czytać, obserwować, myśleć.

Tu na forum większość zadaje pytania o podstawy, ile razy można odpowiadać na podobne pytania.

Nikt nie napisze wprost, trzeba czytać między wierszami. Ciekawych informacji na forum jest dużo.

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej kolejność należy uczyć się podstaw samemu, czytać, obserwować, myśleć.

A przedewszystkim testować testować i testować

Tu na forum większość zadaje pytania o podstawy, ile razy można odpowiadać na podobne pytania.

To prawda dlatego już jakiś czas temu przestałem się dziwić nie którym którzy jadą po nie których :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przedewszystkim testować testować i testować

Prawdę powiedziawszy, ja bardzo mało testuję opieram się głównie na analizie i obserwacji.

Można powiedzieć, że wykorzystuję testy innych. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy, ja bardzo mało testuję opieram się głównie na analizie i obserwacji.

Można powiedzieć, że wykorzystuję testy innych.

A ja wolę jeszcze te obserwacje przetestować za nim je zacznę analizować :)

Secesjonista ma rację, w moim wypadku błędna analiza to koszty, a na to se nie mogę pozwolić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności