Skocz do zawartości

Manifestacja pod siedzibą Google


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

W związku z tym co Google wyprawia wznawiam temat już od dawna planowanej przeze mnie manifestacji. O co chodzi ? Przychodzimy pod siedzibę, pomachamy transparentami, zaprosimy media, powiemy o co biega. Co to da ? Pewnie nic ale niech chociaż kilku Kowalskich siedzących przed TV dowie się, że Google nie jest takie piękne jak ludzie myślą. Po mini manifestacji seo party :)

Kto nie chce iść i nie widzi sensu - niech nie pisze i nie demotywuje innych!

Szczegóły takie jak miejsce, organizacja itp. do ustalenia. Są chętni ?

1. Intruder2600

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 133
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

1. Intruder2600

2. Warzyd

Pytanie właśnie takie - Warszawa, czy Wrocław ?

Oczywiście manifestacja taka bardziej w formie dla jaj - bez kominiarek, świec dymnych i walk ulicznych :D Niech po prostu wiedzą, że ich akcje nie pozostaną bez odzewu. Do tego niech dojdą jakieś ulotki - trzeba ludzi uświadamiać :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

h przed TV dowie się, że Google nie jest takie piękne jak ludzie myślą. Po mini manifestacji seo party :)

Nie ma szans. Dla zwykłego użytkownika Google to fajny gość. Ludzie kochają Wuja bo dostarcza darmowe narzędzia 9np tłumacz, google books itd), no i sama wyszukiwarka wszystko co jest w niej to prawda objawiona. Wiele uczelni warunki pracy w Google podaje jak wzorcowe. Oczywiście wszystko na podstawie YouTube i Google czy Google i YT co za różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - to trochę jak w Związku Radzieckim ? Odsłońmy trochę prawdy :) Chociaż troszeczkę :)

Do tego taki smaczek: https://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14091117,Dlaczego_Polska_nie_zarabia_na_Google_apos_u_i_Apple_apos_u.html#BoxBizTxt

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Intruder2600

2. Warzyd

Pytanie właśnie takie - Warszawa, czy Wrocław ?

Oczywiście manifestacja taka bardziej w formie dla jaj - bez kominiarek, świec dymnych i walk ulicznych :D Niech po prostu wiedzą, że ich akcje nie pozostaną bez odzewu. Do tego niech dojdą jakieś ulotki - trzeba ludzi uświadamiać :)

Jak dla mnie to bez różnicy jakie to będzie miasto. Kwestia tylko tego, żeby jak najwięcej osób się zapisało.

A myślenie typu, że to i tak nic nie da jest dosyć słabe. Podchodząc w ten sposób do tematu i nie próbując z pewnością nic się nie zdziała. W UE dba się o to aby rynek nie był monopolizowany a Google właśnie ten rynek sobie monopolizuje swoim działaniami (zaraz po update lecą do klientów kupony z Google Adwords - ale to tylko taki mały przykład). Gdyby wiele małych i średnich przedsiębiorstw złożyło skargi na tak ogromną firmę jaką jest Google, być może sąd UE podjął by się jakichkolwiek działań w tym kierunku i chociaż pokazał im że nie mogę wszystkiego tak jak to jest do tej pory.

XRContent.com - pozwól swojemu XRumerowi generować miliony unikalnych treści codziennie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy ale guzik z tego będzie :D . To jaką zgraną i solidarną "paczką" jest branża widać po ilości zgłoszeń, po ilości dowaleń linków w konkurencję i tak dalej i tak dalej. Wystarczy dwóch niebieskich pałkarzy i całe towarzystwo wróci w trymiga do klawiatur dalej ogrywać (bezpiecznie z za monitora) bohaterów :D

Chcecie się dobrać korpo do tyłka ? To najpierw zacznijcie atakować komisje europejską petycjami, zbierzcie kase na prawną ocenę pod jakim kątem uderzyć korpo (pisałem już o tym gdzie można walnąć boleśnie).

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buhahaha, Panowie dział dowcipy w innym miejscu. Kowalskiego ma coś zainteresować? Co? Kowalskiego interesują cycki Dody, kryzys w Grecji i cellulit Cichopek. Media to zaciekawi? Że kilku nerdów zebrało się z tabliczkami i wykrzykują jakieś hasła bóg wie w jakim języku? Protest będzie na poziomie protestu inseminatorów krów mlecznych w Kaczkach Małych.

Nawet jeśli byłoby to transmitowane przez media, to potencjalny Kowalski w chwili oglądania transmisji nie będzie wiedział o co i komu chodzi,a 3 min po transmisji nie będzie o niej w ogóle pamiętał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhhh w tym kraju nic się nie zmieni z takim podejściem :( Z tego co wiem manifestację można zorganizować legalnie. Nie chcę mi się rozpisywać ale postulaty są takie:

https://www.savingsmallbusiness.org/

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie się dobrać korpo do tyłka ? To najpierw zacznijcie atakować komisje europejską petycjami, zbierzcie kase na prawną ocenę pod jakim kątem uderzyć korpo (pisałem już o tym gdzie można walnąć boleśnie).

Oooo, to mi się podoba - lubię prawne rozwiązania. Jak coś, to się piszę na taką imprezę ;)

Poza tym można przecież błyskawicznie i banalnie nawiązać kontakt z naszymi kolegami z innych krajów UE i wspólnymi siłami coś się uda zmienić. choćby to miało być tylko podejście ludzi.

PS. Beer - Ty byś pewnie wolał manifestację pod siedzibą SS :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Wawie nie dopuszczą Was nawet pod biuro :P

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności