Skocz do zawartości

Toksyczne linki przychodzące


makensis

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie linki przekazujące PR są toksyczne :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam przyczyny filtra. Wydaje mi się, że sprawa leży w linkach do domeny. Pewna firma seo np. dodała link do artykułu do kilku tysięcy podstron i kilkuset domen, w tym arabskiego badziewia(znalazłem siebie obok sferisa czy ocforum). Mają odwagę spamować forum z mailem we własnej domenie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy link szkodzi, to jest niezgodne z doktryną wszechwiedzącego googla. Lepiej nie linkować, bo jak spamy wylecą to wtedy będzie tak: im mniej linków tym lepiej. Zaczną karać za linki i za 3 lata na żadnej stronie nie będzie linka wychodzącego. Nie będzie zaplecz, spamów a rankingi będą ustalane ręcznie.

Mają odwagę spamować forum z mailem we własnej domenie!

No, to rzeczywiście spece są :)

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dwie firmy, którym potrafię to udowodnić stosują techniki nieetyczne i potencjalnie szkodliwe: Procr(cośtam) i AlteM(też coś tam). Ta pierwsza działa mocno konspiracyjnie, ale w Internecie nietrudno o zostawienie śladu, szczególnie jak się administruje różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Makensis - uważaj z tym stawianiem pewników "że możesz udowodnić takie to a takie działania", bo może zaistnieć potrzeba udowadniania tego na sali sądowej ;). Potencjalnie szkodliwe to nawet życie jest.

Pozycjonowanie i tworzenie stron internetowych - urbancreative.pl, Z sukcesem szprzedaję Tynki Kabe w okolicach Grodziska Mazowieckiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qmam, ale jak ktoś rejestruje kilkaset kont z jednej domeny, a następnie linkuje profile do śmieciowego zaplecza, a widoczność profli jest wyłączona poza bezpośrednim odnośnikiem, to na pewno nie jest naturalne linkowanie. Pozostaje czekać, aż Google w końcu pokaże przykłady szkodliwych odnośników do naszej witryny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to na pewno nie jest naturalne linkowanie

Jest naturalne. Nie ma nienaturalnych linków, są tylko niedouczeni linkujący.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dwie firmy, którym potrafię to udowodnić stosują techniki nieetyczne i potencjalnie szkodliwe:

Jak mogą być nie etyczne skoro samo google nie zna takiego słowa jak etyka i uczciwość i na dodatek wszem i wobec namawia do takiego linkowania, nawet sam Mattcutss mówiąc te swoje banialuki chyba jasno mówi - Spamujcie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etyka to jest pojęcie jak guma do żucia i na pewno nieznane polskiemu sądownictwu. Jedyne co możesz udowodnić to to, że dana firma wprowadziła w błąd co do oferty. Pracownik polskiego Google tylko raz potwierdziłł łamanie wytycznych przez firmę SEO i zgadnijcie jaka to była firma ? :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności