Skocz do zawartości

Toksyczne linki przychodzące


makensis

Rekomendowane odpowiedzi

To co mam założyć nowy serwis, bo jakaś firma pozycjonerska ma klienta, któremu zależy aby zastąpić moje miejsce w rankingu? Faktem jest, że nowy Pingwin wskazuje drogę do działania na szkodę innym serwisom. Nie chcę, aby moja strona była poligonem do spamu i do tworzenia nienaturalnych linków w profilach, a nawet na konkretnych stronach, w których nie ma żadnych odnośników do materiałów, które można pozycjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dwie firmy, którym potrafię to udowodnić stosują techniki nieetyczne i potencjalnie szkodliwe: Pxxxxx. i Axxxxx. Ta pierwsza działa mocno konspiracyjnie, ale w Internecie nietrudno o zostawienie śladu, szczególnie jak się administruje różne rzeczy.

jak masz 10000% pewność że to nie oni to masz gwarantowany kodeks karny. powiem tak - nie da się udowodnić żadnej firmie, że dana domena nalezy do niej (mówię o P, SS i TS) - bo mają albo dane ukryte albo na kogoś wiec de facto nie są właścicielem domen.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie da się udowodnić żadnej firmie, że dana domena nalezy do niej

W sądzie się da - wystarczy zapytać powołanego świadka (zeznaje się pod przysięgą i nikt się nie podłoży bo sąd może wystąpić do NASK )

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi - nie da.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, właścicielem każdej domeny sensu stricte jest NASK który też tylko nią zarządza na zasadach dzierżawy. Ale zawsze można ustalić dzierżawcę NASK nie odmów wydania danych jeżeli otrzyma wniosek sądowy o ich udostępnienie. Kwestie zarządzania treścią znajdującą się w danej domenie można ustalić za pomocą logów . Tak czy inaczej jest to bardzo trudne ale nie niemożliwe .

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności