Skocz do zawartości

Woodstock 2013 PIO


pies

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

już nie wspomnę o tym haniebnym czynie :

za to powinna wkroczyć Milicja i spacyfikować wszystkich gazem łzawiącym, podpalić, i oczywiście chłosta przez 100 dni i 100 nocy :P

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to Owisiak ;d terrysta, degenerat, dziękczyniowiec, jakieś tu chore imprezy tworzy, zamiast lepić garnki i na stragan, gdzie tam 500k młodzieży :P

Wykonam: Linki z forów/blogów, tematy, posty, komentarze, mocne i stałe linki.

Synchron.pl - skuteczne pozycjonowanie - referencje, duże doświadczenie, wystawiam fv - gg:8897114

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owsiak co on narobił w ogóle, zbiera kasę dla chorych dzieci - to już poważne przegięcie, jakieś imprezy w starym dobrym stylu. Trzeba mu to wygarnąć

A Caritas też tak fetujesz? Bo nie wiem czy wiesz ale zbierają rocznie porównywalne kwoty bez tej "otoczki" medialnej. Ciekawe czy ktoś podejmie się zliczenia ile idzie na przygotowanie WOŚP w miastach (sceny, fajerwerki, kasa dla grających) + z reklam i czasu antenowego i kto za to płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasa wpompowywana przez samorządy w organizacje WOŚPowych

Z tego co się orientuję reklama telewizyjna od lat jest najdroższą formą reklamy. Pytam się jakim cudem WoŚP stać na reklamowanie praktycznie 24 h we wszystkich mediach nie tylko telewizji. Finał WOŚP jest praktycznie transmitowany cały dzień.

Nie znam żądnej innej fundacji ani stowarzyszenia, która robiła takie "show" za taką kasę? Caritas reklamuje się w tv, ALE TYLKO PRZE ŚWIETAMI i są to raczej pseudo reklamy w porównaniu z tym co robi WOŚP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Caritas też tak fetujesz? Bo nie wiem czy wiesz ale zbierają rocznie porównywalne kwoty bez tej "otoczki" medialnej. Ciekawe czy ktoś podejmie się zliczenia ile idzie na przygotowanie WOŚP w miastach (sceny, fajerwerki, kasa dla grających) + z reklam i czasu antenowego i kto za to płaci.

jakies zrodla? sprawozdania, raporty? i na co te pieniadze idą?

Jeśli chodzi o Wośp to: https://s2.wosp.org.pl/uploaded/files/files/Bilans%202012.pdf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczaki! @Szuwar otworzyłeś puszkę pandory :) Sam nawet nie wiedziałem, że to taka różnica... wpisałem w googla "sprawozdanie finansowe Caritas 2012" i ... wrzucam pierwszy wynik bo nie chce mi się szukać. Miłej lektury :)

https://boleslaw-witczak.blog.onet.pl/2013/01/11/wosp-vs-caritas-polska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności