Skocz do zawartości

Woodstock 2013 PIO


pies

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwi mnie jedno katola, ani nikt mi nie każe wrzucić zetę na tacę, ani w puszkę dla WOŚP całą takową imprezę byłem prawie trzeźwy, wspaniali ludzie (choć bolały mnie takie osoby jak te z TVN od tego wojewódzkiego kończąc po tym co dostał ;) więc kolejne pytanie kto był, iż się wypowiada?Bloga nie mam le foto mogę wrzucić tutaj

Uwaga testuje sygnaturę mechanik Kraków

Najlepsze luneta termowizyjna  INFIRAY TH50 V2

Najlepszy w okolicach Szczecina Auto Serwis Goleniów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja mam, ale o tym pewnie wiesz :) Miecugow żyd XXI wieku, od niego zacznie się na nowo terror nazistowski:

W latach 30. XX wieku od małych incydentów zaczął się terror nazistowski. Porządni obywatele odwracali wzrok, kiedy widzieli rozbijane szyby żydowskich sklepów, a kilka lat później był Holocaust

ps. @szuwar moja odp na twój post na poprzedniej stronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja wiem za komuny już takich co się z władzą nie zgadzali do psychiatryków wsadzali widać że tęsknisz. Nie pierwszy raz.

Obsesje się leczy, potwierdziłeś, ze masz. Zaproponowałem żebyś sam się leczył, więc do czego ten Twój tekst?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest w końcu tym żydem ?

tak Jezus jest Żydem,

ale to nie ma znaczenia,

liczą sie punkty odniesienia

i Ty,

kiedyś myślałem, że wystarczy nie urodzić się w Angoli,

potem myślałem, że to nie wszystko, bo Angole, czy też Rosjanie wjechali nie tylko do Angoli,

żyję tu i staram się, by moja Angola była wolna (w każdym tego słowa znaczeniu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno koszt reklamy w godzinach największej oglądalność , czyli "M jak coś tam" . Nie wiem nie oglądam, więc jak sie mylę to proszę poprawić może sięgać 100tys zł. Chodzi oczywiście o TVP. Nie wiem jak ich na to stać, ale z zeznania fundacji wynika, iż nie wydaja takich pieniędzy na wszystkie typy reklam.

multikonto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności