Skocz do zawartości

Nowy skrypt katalogu seoBudowa


site-creator

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam ponownie

Jak by ktoś był zainteresowany to zapraszam na aukcję :)

https://allegro.pl/li...p?us_id=2091127

Napisałem tam, że optymalny poziom synonimizacji to 30%(czyli jedno słowo na trzy). Podzielacie moją opinię? czy Waszym zdaniem powinien być jeszcze większy?

Kolejne pytanie, czy tytuł i słowa kluczowe też poddać synonimizacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Skrypt powinien już działać prawidłowo, teraz poprawić oprawę graficzną i go go :)

Dla chętnych mam kilka kodów Premium i Zwykłych, ale nie będę tu umieszczał bo zrobi się wyścig, a bardziej zależy na jakości tekstu niż ilości.

Także, jeśli ktoś chętny to proszę na PW. Do rozdania 50 kodów (25 PRE, 25 ZWY). Jednej osobie podeśle maksymalnie 3.

Oczywiście liczę na uwagi co do działania skryptu, jeśli jest cokolwiek nie tak ,lub na przykład jest mylący opis proszę o info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Użytkownik site-creator nie może otrzymywać nowych wiadomości" - dlatego piszę tutaj, poproszę te 3 kody :).

Poradnia Dietetyczna Magia Zdrowia, a w niej przyjazny dietetyk :).

Centrum Medyczne z Wrocławia - lekarze specjaliści, badania, rehabilitacja.

Strona internetowa poświęcona unikatowej chińskiej sztuce walki - wejdź na kung fu Wrocław!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności