Skocz do zawartości

[Współpraca] Pisanie precli, opisów do katalogów, TANIO i RZETELNIE.


EcritRapidementPolska

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie

Pragnąłbym zaoferować współpracę przy pisaniu tekstów przeznaczonych do pozycjonowania itp. Posiadam kilkuletnie doświadczenie związane z wykonywaniem tego typu zleceń. Jestem tegorocznym maturzystą, który obecnie posiada dużą ilość wolnego czasu i jest w stanie współpracować aż do połowy września. Posiadam bardzo dobrą znajomość języka angielskiego( kursy, matura na poziomie rozszerzonym) jak również francuskiego( na poziomie, który pozwala mi bez problemu pisać e-maile, bądź krótkie artykuły). Jestem w stanie wykonywać bez problemu ok 20 tekstów dziennie. Przy zleceniach długoterminowych ilość ta może wzrosnąć. Mam możliwość wystawienia faktury VAT przez firmę zajmującą się usługami internetowymi( firma rodzinna), ponadto zachęcam do podpisania ze mną umowy o dzieło, co pozwoli nam sformalizować wzajemne zobowiązania.

CENNIK:

- precle/opisy do katalogów 1zł/1000 znaków ze spacją

- e-mail w języku angielskim/francuskim cena do negocjacji.

- pakiet 50 precli po 1000 znaków ze spacją 40 zł.

Jestem dyspozycyjny i terminowy, zachęcam gorąco do podjęcia współpracy, w wypadku nagłych zdarzeń rekompensuje ewentualne straty związane z opóźnieniami.

KONTAKT: ecritrapidementpolska@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności