Skocz do zawartości

Mniejszy zus z partnereu.info


wmp3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

boze nie od dzis wiadomo ze nasza kasa z podatkow leci na cygara, wina, oplacanie boisk dla gry dla po, kluby go go , stylistów, srystów i uj wie na co tam jeszcze

nie po to zapier...dalam jak wiatr po pustyni, by im dawać na to swoje ciezko zarobione pieniadze

CZY NIKT Z WAS NIE KORZYSTAŁ Z USŁUG NA SŁOWACJI ? to jest pytanie tego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mi się wydawał, iż to właśnie urzędnicy mają na myśli pozwalając na zagraniczne inwestycje w Polsce.

Tak by było gdyby nie jedno małe "ale" - te inwestycje nie wpływają na rozwój gospodarki a jedynie na rozwój konsumpcji. Inwestorzy wyprowadzają pieniądze za granice (nazwiesz to też okradaniem ? ). Najgorsze jest to, że nie inwestują w technologie czy naukę. Nierówne traktowanie podmiotów gospodarczych krajowych i zagranicznych robi swoje (pomimo też wprowadzonego zapisu konstytucyjnego który ma chronić "mniejszych") . To temat rzeka na którym "polegnie" każdy kto bedzie próbował udowodnić "otwartość" polskich rządzących na rozwój gospodarki ... Po prostu faktu , że większość wpływów budżetowych pochodzi z sektora MSP nie da się ukryć ...

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boze nie od dzis wiadomo ze nasza kasa z podatkow leci na cygara, wina, oplacanie boisk dla gry dla po, kluby go go , stylistów, srystów i uj wie na co tam jeszcze

Polityk musi byc dobrze wynagradzany to nie ulega wątpliwości ale musi tez coś robić dlatego :

nie po to zapier...dalam jak wiatr po pustyni, by im dawać na to swoje ciezko zarobione pieniadze

co zrobić ? Polak woli dać Niemcowi pieniądze za przeterminowane żarcie np. czy amerykaninowi bardziej niż swojej rodzinie , swoim dzieciom i swoim rodakom :D

Co zrobić?? Wystarczy zaczać korzystać z demokracji skoro już takową mamy i to wystarczy. Niestety Polacy nawet tak prostej rzeczy nie potrafia zrobić a na zachodzie np. potrafia po 30h/24h pracowac i to za 1/2 stawki 7 dni w tygodniu , ewenement na skalę światowa chyba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I do tego jeszcze władze Eurokołchozu karzą nam pomagać "biednym" Grekom czy Cypryjczykom a niebawem Włochom i Hiszpanom.

A jak dojdzie do Polski to będzie powtórka z 39 i znów zostaniemy pozostawieni sami sobie :D Zresztą eurokołchozu już nie stać na taka pomoc innym jak Grecji , jeśli by jeszcze jakiemus krajowi w uni była potrzebna tak apomoc to nawet sami ci politycy unijni mówią że Unia padnie z kretesem , pozostaną tylko długi które obywatele musza spłacić, a śmietanka przeniesie się winne miejsce , obstawiam Azje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz własne państwo okradać?

A ZUS to obywateli może okradać?

Ja np. żadnej emerytury nie dostanę. Za mały mam staż pracy (oficjalnej) i nie mam już żadnych szans na jakąkolwiek emeryturę. Ale w sumie to jakieś 15 lat na ZUS płaciłem.

Ok, pogodziłem się. Nie będzie emerytury, ale w takim razie pytam się gdzie są moje pieniądze? Kto mi je ukradł i nie chce zwrócić?

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wmp3 - odpuść temat takiego typu optymalizacji zus, nie ma sensu. Mówię z własnego doświadczenia, a nie domysłów :).

Jedyna na razie odpowiedź w temacie...

Mógłbyś coś więcej o tym napisać mi na pw ? Jakie nie miłe doświadczenie CIe z tym spotkało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, pogodziłem się. Nie będzie emerytury, ale w takim razie pytam się gdzie są moje pieniądze? Kto mi je ukradł i nie chce zwrócić?

Poszukaj sobie wyroku SN który "przyklepał" kradzież pieniędzy jednego faceta któremu zabrakło chyba lat przepracowanych do emerytury i zażądał zwrotu pieniędzy ze składek jakie opłacał . SN stwierdził, że to nie jego kasa .

https://zus.pox.pl/zus/sad-najwyzszy-skladki-zus-nie-sa-nasza-wlasnoscia.htm

Stara prawda mówi, że jeżeli grupa osób przy władzy chce Ciebie okraść to prędzej czy później wymyśli sposób aby to zrobić zgodnie z prawem

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto mi je ukradł i nie chce zwrócić?

Sytem, który wcześniejsze pokolenia i my sami zaakceptowaliśmy.

NIE - to nie system, posługiwanie się określeniem bezosobowym "system" służy tak naprawdę tylko usprawiedliwieniu konkretnych ludzi którzy ten zły "system" stworzyli lub go podtrzymują.

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności