Skocz do zawartości

Pro na rowerku


INOMan

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy myślimy co tu wymyślić

Jest na to skuteczne rozwiązanie, kobieta. ;)

E tam, przerabiane i to dziesiątki razy.

Akurat chłopak ma wyjątkowe wzięcie u kobiet. Ja to już album założyłem z jego dziewczynami. Różne dziewczyny, młodsze, starsze, panienki, mężatki, rozwódki, Polki i nawet takie z importu. Także takie z rozkładówki Playboya. To wcale nie działa na mojego chłopaka. Rowerek ważniejszy, a jak się której to nie podoba to wypad i koniec znajomości. W końcu następne czekają w kolejce... A jak się zdarzy przerwa, to mówi że jest ok, bo przynajmniej może pojeździć do woli i nikt mu nie marudzi.

Sorry, nie odpowiadam na PMy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to już album założyłem z jego dziewczynami.

Zazdrośnik :) (ja tam rwałem koleżanki syna) :D

Przestałem olewać Skuteczne SEO . Zanim zapytasz gugla naucz się zadawać pytania ....

Moja  fotografia kulinarna  :D Jak Ciebie robią w ..... Wuja dowiesz się na seoinfo.edu.pl, Fu*k Google ......Ask me .... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dargre - spoko, ja chciałem podać przepis na to jaka praca może go zainteresować na tyle, żeby jej szybko nie rzucił a nie jaka praca go zmusi do tego aby rzucił swoją BMX-ową pasję.

Nie znam przepisu na porzucenie pasji. Z doświadczenia wiem, że ludzie mocno nią ogarnięci nie zważają na nic innego, na przykład alpinizm: bardzo niebezpieczny, wielu ludzi ginie ale mimo to, tych co złapali bakcyla to nie zniechęca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Dargre - spoko, ja chciałem podać przepis na to jaka praca może go zainteresować...

Dużo zależy od rodziców a głównie ojca ale... mi wydaje się, że faceci dość późno dojrzewają, stabilizują się. Muszą najpierw popróbować różnych rzeczy czasem dobrych czasem złych. Wstyd może to publicznie przyznać ale ja przerobiłem dużo ciężkich zainteresowań zanim jakieś 10 lat temu znormalniałem, ustabilowałem się trochę. Rodzice mogli w tym czasie osiwieć ;)

Jeśli więc ktoś "szaleje" wyłącznie w stronę pozytywnego hobby wszystko jest ok.

e: Ciekawe, Max, może się rozjerzę za tym sprzętem. Jak się nocuje w głuszy i przyrodzie prysznic jest cenny ;)

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd może to publicznie przyznać ale ja przerobiłem dużo ciężkich zainteresowań zanim jakieś 10 lat temu znormalniałem, ustabilowałem się trochę.

Pocieszę Cię, nie jesteś osamotniony w tym temacie. :)

Głównym celem wyszukiwarek NIE jest dostarczanie trafnych wyników. Głównym celem wyszukiwarek jest dostarczanie zysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności