Skocz do zawartości

Czakijew Vs Włodarczyk


Kapitan Seo

  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. No i kto wygra...?

    • Włodarczyk
      7
    • Remis
      0
    • Czakijew
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Moja prognoza się sprawdziła. Czakijew , to super bokser - nic tylko uczyć się od niego (nawet Diablo). Dziękuje też firmie STS , jesteście za********i sponsorami , najpierw euro2012 , teraz Diablo. Bajer. Co dalej ? Albo Marco Huck , albo waga ciężka. Walka z Hernandezem ze względów finansowych raczej nie ma sensu. Na pewno wielu ludziom uwidoczniła się różnica między boksem amatorskim , a zawodowym. Piaskownica vs Ring. Tak to wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby czego Włodarczyk ma się od niego uczyć ?

Ten Rosjanin walczył w stylu "tata ja wariat", i walił na oslep seriami,które w 90% zatrzymywały się na gardzie lub na barkach. Może to efektownie wygladało, ale efekt był z tego tylko taki, że od 6 rundy Rosjanin stracił siły.

Włodarczyk przez cała walke przyjął na gardę w uj ciosów, a sam zadał kilka porządnych i wygrał....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czakijew , to super bokser

Jak by jeszcze miał super kondycję i nie leciał na wariata jak kokodżambo pisze to by może coś z niego było. Na kelnerach ranking zrobił metodą "na wariata" w pierwszych rundach a trafił na kogoś z lepszą gardą i pier..ciem konia i nie miał żadnych szans.

"Ja nie bywam w kuluarach, nie wiem gdzie to jest. Bywam w innych miejscach w innym towarzystwie..." SEO Norris - cytat roku 2014
"Dlatego dużo firm i freelancerów zajęło się pp, nie poradzili sobie z klientami i aktualizacjami algo." Cytat wszech czasów!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@koodżambo: technik ataku , cwaniactwa , trochę pracy nóg. Wszystkiego po trochu. To Włodarczyk. Zresztą to trochę głupie pytanie. Czakijew to mistrz olimpijski. Jak byś studiował matematykę to niemal Ci gwarantuję , że Twój profesor kuma logarytmy , trochę lepiej niż Ty.

@blake: w tym szaleństwie była metoda. Wiedział ,że Włodarczyk jest slow-starterem. Szukał w tym szansy. Co w tym dziwnego ? Trochę szczęscią i walka mogła pójść w drugą stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności